1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

[S]Xbox 360 Slim 250GB+Kinect+23gry+2pady+mikrofony

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez mak777, Wrzesień 13, 2012.

1. mak777

mak777 Banned Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    Witam.

Tak jak w temacie, na sprzedaż zajefajna konsola - Xbox 360 Slim 250GB w wersji z Kinectem + 2pady + 5mikrofonów + 23gierki :) Konsola kupiona niecały rok temu - używana niestety sporadycznie... A, że teraz przyszły ważniejsze wydatki, muszę ją upłynnić :( Sprzęt 100% sprawny, bez żadnych wad! Dla potwierdzenia mojej uczciwości, na allegro mak777 - moje konto :)

W skład zestawu wchodzi:
    -konsola Xbox 360 Slim 250GB
    -KINECT
    -dodatkowy uchwyt na TV do Kinecta (dałem za niego 69zł)
    -2 pady (jeden z limitowanej serii Halo)
    -5mikrofonów do śpiewania
    -23 oryginalne gierki - większość to HITy :)
    -paragon/faktura zakupu

Cena 1500zł za komplet i raczej w komplecie wolałbym sprzedać. Jak ktoś zainteresowany, to walić najlepiej na GG bądź telefonicznie.

GG 1218735
    GSM 604-258-382

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. Lotnik421 Xbox One

3. RuNNerka

RuNNerka Banned Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków
    O kurde super zestaw. Gierki sprzedaj osobno to wiecej wezmiesz.

Wysłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum