1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

S/Z - Ninja Gaiden 3 , Assassin's Creed 1 i 2. ZOBACZ !

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez BuRRRza, Wrzesień 10, 2012.

1. BuRRRza

BuRRRza Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    Witam
    Sprzedam/zamienie gry :
    Ninja Gaiden 3 - Stan 5+ (ideał), online pass wykorzystany, język angielski, komplet.
    Assassin's Creed 1 - Stan 3 (sporo rys, ale wszystko działa i instaluję się na dysk), język angielski, komplet, gra NTSC ale region free :)
    Assassin's Creed 2 - Stan 3 (sporo rys, ale wszystko działa i instaluję się na dysk), język angielski, komplet.
    Chcesz kupić ? Cena do negocjacji.
    Chcesz się wymienić ? Gry jakie mnie interesują to nowości (Max Payne 3, Sleeping Dogs, Lego Batman 2) mogę dopłacić, dać 2 za 1, kombinacji jest dużo pisz PW na pewno się dogadamy.
    Więcej informacji oraz zdjęcia zapraszam na mój profil na gametrade ---> gry użytkownika burrrza

2. Lotnik421 Xbox One

3. BuRRRza

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
  4. BuRRRza

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    Nie ma już Saints Row 3 i Ninja Gaiden 3. Dochodzi Battlefield Bad Company 2 - Stan 5 (po regeneracji), Język PL, Vip Pass wykorzystany . Więcej na --> gry użytkownika burrrza

5. BuRRRza

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    Odświeżam..
    Assassins Creed 2 tak za 52 zł z wysyłką ale mogę się negocjować piszcie PW !
    Assassins Creed 1 tak za 37 zł z wysyłką ale mogę się negocjować piszcie PW !
    Battlefield: Bad Company 2 tak za 37 zł z wysyłką ale mogę się negocjować piszcie PW !

6. BuRRRza

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    Odświeżam !

Wczytywanie...

Poleć forum