1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Są już 183 gry o drugiej wojnie światowej

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez CuxPL, Sierpień 15, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. CuxPL

CuxPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Prochowice

Scott Sharkey z 1UP postanowił przyjrzeć się, dlaczego mamy tak wiele gier o drugiej wojnie światowej. Odpowiedzi nie są odkrywcze: zbiorowa trauma, wielkość konfliktu, jasno określone strony itd. Znacznie ciekawsze są badania jakie przy okazji poczynił. Okazało się, że na temat tej wojny powstały już 183 gry! Druga na liście jest pierwsza wojna światowa (18 gier bez Snoopy vs. The Red Baron) a dalej jest konflikt w Wietnamie (16 gier). Największy udział wśród tytułów opowiadających o zmaganiach aliantów z państwami Osi ma seria Medal of Honor (8%). Więcej ciekawych danych znajdziecie na wykresach, ale wniosek wydaje się być oczywisty. Mniej gier o drugiej wojnie światowej, bo co za dużo to i świnia nie zje.

Źródło:Polygamia.pl - Dziennik Gracza - gry, najnowsze informacje, screeny, zwiastuny, recenzje

2. Lotnik421 Xbox One

3. lordostros

lordostros Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Sierpc
    Ja osobiście nie mam nic przeciwko dalszym powstawaniu gier traktujących o drugiej wojnie światowej byleby były w dobrym wydaniu. Zawsze wole powalczyć na froncie z inteligentnymi (w miarę) "ludzkimi" przeciwnikami, niż strzelać do bezmózgich mutantów :p

4. magiczny

magiczny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Sporo się tego nazbierało :D. Moim zdaniem temat już się trochę wyczerpuje i powinni przystopować z produkcją gier o tej tematyce, albo zostawić to najlepszym.

5. KrzQ

KrzQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin,Doncaster
    nie no jak dla mnie to jest tego za duzo, polowa i tak kiepska jest

6. AnarchyMen

AnarchyMen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grudziądz
    Wyczerpie się 2 Wojna Światowa to wezmą się za pierwszą :D

7. magiczny

magiczny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Albo wywołają nową, aby był temat na gre ;)

8. sheriffxPL

sheriffxPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    Pierwsza jest też ciekawym tematem na gre lecz arsenał był wtedy troche skromniejszy i mi osobiście się nie podoba. II Wojna Światowa może nadal być dobrym tematem na gre. Tak jak napisał lordostros ja też wolę powalczyć na froncie z inteligentnymi (w miarę) "ludzkimi" przeciwnikami, niż strzelać do bezmózgich mutantów :p

9. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    ale tak szczerze...kazda gra o ww2 jest praktycznie taka sama...bo co nowego wymyslisz?chodzi mi oczywiscie o fabule itp. bo gry o ww2 tylko wykonaniem sie roznia praktycznie-.-

moze niech zrobia cos o bitwie pod grunwaldem .?albo wojne kozacka :D

10. tyyppll

tyyppll Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Bardzo lubię gry o 2 wojnie, dlatego nic nie mam do powstawania nowych produkcji.
    PEACE

11. Frank

Frank Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Może jakaś gra o Czechosłowacji albo Afganie?!

12. yaqub

yaqub Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Najbardziej boli mnie to, że spośród tych gier bardzo mała ilość ma coś wspólnego z Polską lub innymi krajami, ważnymi bioracymi udział w wojnie. No cóż. Ale skąd Amerykanie mogą wiedzieć, że Polska to kraj...

13. sheriffxPL

sheriffxPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    Gra o WW2 nie musi być taka sama jak wszystkie poprzednie, zwykle to jest USA - NIEMCY (Czasami Rosja) i sie napierdzielaja, a przecież wojna nie toczyła się tylko pomiedzy tymi dwoma państwami, było wiele działań CIEKAWYCH w Polsce czy też w Afryce, we Włoszech kiedy do wojska alianckie obaliły Mussoliniego, zrobić bitwe o Anglię gdzie moglibyśmy wcielić się w dywizjon 303, MOŻLIWOŚCI JEST WIELE ale poziom wiedzy game developerów jest mały jak wiedza tylko o walkach usa - niemcy i to jeszcze z tyloma niedociągnieciami historycznymi że żal dupke ściska.

14. Staroch

Staroch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    gry o drugiej wojnie swiatowej w wiekszosci sa bardzo fajne :) szkoda ze medal of honor nie robia juz ; (

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum