1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Są mechy, są kosmiczne skorpiony i przede wszystkim dużo akcji rodem z innej planety.

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Ejzo, Kwiecień 25, 2013.

1. Ejzo

Ejzo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18

Ja już obejrzałem powyższy zwiastun trybu multi Lost Planet 3 i od razu ostrzegam: nie spodziewajcie się żadnej rewolucji w temacie sieciowej rozwałki. Wygląda na to, że Capcom postawił na to, co stare i sprawdzone - jest akcja, jest upiększanie i powiększanie swojego arsenału i są stwory do zabicia, czyli standardzik, jakże często wykorzystywany w 1567 innych grach tego typu. No szkoda, ale kto wie... może będzie w dechę?

Cóż, przekonamy się 30 sierpnia, bo to właśnie wtedy trzecia część Lost Planet trafi na sklepowe półki - całe dwa miesiące później niż pierwotnie zakładano.

źródło : •• Pierwszy rzut oka na tryb multi z Lost Planet 3

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    1 i 2 nie wciagala zbytnio nawet mimo multi. Nie jest to zbyt mocny tytul capcom po re 6 bylo widac ,ze stawiaja na akcje wykonanie niz grafe. Chetnie sprawdze jak im to wyjdzie tym razem. Do gry mam nie chec bo jest przynudzaca.

4. xBox.Rlz.

xBox.Rlz. Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Zagrałem w 1 część, ale nie jest to gra która mnie wciągnęła. Zwiastun nawet fajny, ale w tej serii jest prawie cały czas to samo...

5. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1680
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Pierwsza część była fajna. Grałem dość długo. Natomiast druga część odrzuciła mnie totalnie po 15-25min. Jak trzecia część będzie tak samo wyglądać z gameplaya jak druga część to nie dziękuję..

Wczytywanie...

Poleć forum