1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Są pierwsze oceny Pro Evolution Soccer 2017. Szykuje się najlepsza odsłona w historii?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Wrzesień 13, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Od kilku minut pojawiają się pierwsze opinie o nowej produkcji Konami, która nie zawodzi. Tytuł zbiera bardzo wysokie oceny, a na deser możemy spojrzeć na świeżutkie fragmenty rozgrywki. To będzie gorący, piłkarski wieczór!

O godzinie 20:45 na ośmiu europejskich stadionach usłyszymy gwizdki sygnalizujące rozpoczęcie grupowych starć w Lidze Mistrzów. Będzie to bez wątpienia bardzo dobry dzień dla fanów piłki nożnej, którzy w dodatku mogą ze spokojem wyczekiwać na premierę Pro Evolution Soccer 2017.

W Sieci lądują pierwsze opinie, według których Japończycy nie zawiedli. Produkcja prezentuje podobno wyśmienity poziom rozgrywki, realistycznie wyglądających piłkarzy, motywujący do ciągłej gry system w trybie sieciowym, poprawki u sędziów, bramkarzy i Master League, a ponadto każde starcie jest inne dzięki sporym możliwościom w tworzeniu taktyk.

Oczywiście tytuł nie jest idealny i pojawiają się skromne zgrzyty. Dziennikarze narzekają na brak licencji, czasami skromne niedogodności z arbitrami, czy też średnią oprawę. Możemy jednak przygotować się na sporo przyjemnej rozgrywki, bo pierwsze wrażenia są bardzo pozytywne.

Tak prezentują się pierwsze opinie o PES 2017:

• Godisageek - 100%
    • Gamesradar - 95%
    • Fourfourtwo - 95%
    • WindowsCentral - 90%
    • Winningelevenblog - 90%

2. Lotnik421 Xbox One

3. włatca_trawnikuf

włatca_trawnikuf Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    118
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Witaj w krainie gdzie Syryjczyk ginie
    Akurat demo było ********* ale z tego skoro w
    2016 zarówno demo jak i pełna była ********* do pierwszego patcha.
    2017 na pewno kupię jak stanieje l.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

4. gajdzik

gajdzik Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Opole
    Wszystko pięknie tylko brakuje mi na One trybu edycji dostępnego na PS4, wtedy bym się licencjami nie przejmował...

qba123 lubi to.
  5. AS185

AS185 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    WAW
    Jak na razie będę grał w PES2016 bo mi się bardzo podoba. Z tego demo, niewiele się zmieniło chyba, że tylko w grafice. Cena spadnie nowej gry to może wtedy kupię.

6. qba123

qba123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    dokładnie... zagrałem jeden mecz w demo fify, później w demo pesa, później znowu w fifę, w pesa i tak parę razy... gameplay pesa dla mnie jest świetny, graficznie z bliska jest bardzo ładnie, ale jednak widok z kamery meczowej pozostawia wiele do życzenia w porównaniu do fify. Główną wadą. dla której nie zdecyduje się w tym roku na kupno pesa to brak licencji i trybu edycyjnego na xbox one, ale fify też nie kupie, jest lepiej, ale bardziej mi odpowiada gameplay pesa

7. kshychopata

kshychopata Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    O co chodzi z tą licencją ? Na YouTube oglądałem mecz z ligi mistrzów RM vs FC Barcelona i były wszystkie gęby i nazwiska

8. diego1028

diego1028 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    A zagraj sobie Manchester City vs Bayern?
    Wtedy zauważysz

9. gajdzik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Opole
    Dużo drużyn ma poprawne nazwiska i ładnie odwzorowane twarze, ale brakuje dobrej nazwy drużyny, herbu i stroju,
    a niektóre drużyny, niestety w tym i reprezentacja Polski, nie mają nawet poprawnych nazw piłkarzy, tylko wymyślone
    mało polskie nazwiska...
    Ja PES pewnie kupię w zestawie z Xbox One S, którego to zakup planuje na początku przyszłego miesiąca, po wypłacie ;)
    Boli ten brak licencji, a w szczególności brak możliwości wgrania Option File, ale mimo wszystko postawię na PES

P.S. Najlepiej dla gier piłkarskich było by gdyby nie można było wykupić Lineacji na wyłączność i w PES byłyby wszystkie ligi, a w Fifie LM i LE i wtedy walka odbywałaby się wyłącznie na wirtualnym boisku, ale wiadomo że tak nigdy nie będzie, dlatego liczę, że z czasem da się edytować konkretnie wersję Pro Evo na X-One, albo żeby chociaż we wszystkich drużynach biegali "prawdziwi" piłkarze, wtedy stroje i herby bym jakoś przebolał, bo nie będę inwestować w PS4 dla jednej gry...

Ostatnia edycja: Wrzesień 18, 2016
  10. spiewaczek1

spiewaczek1 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A powiedzcie mi bo widziałem kumpel w pes 2016 miał wgrana jakaś łatkę na nazwiska i kluby. Tylko on ma Ps4. Na XONE jest też coś takiego

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

11. gajdzik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Opole
    No właśnie na One brakuje tej opcji, która jest dostępna na PS4, ponoć jest to spowodowane zabezpieczeniami Microsoftu

12. spiewaczek1

spiewaczek1 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No to wielka szkoda. Może w tym roku troszkę odpuszczą. Nadzieja.

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum