1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Są tutaj jacyć chętni na wyjazd na Gamescom 2012?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez sathorn, Czerwiec 22, 2012.

1. sathorn

sathorn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Cześć i czołem, jest taka rzecz. Jakem gracz organizuję wyjazd na Gamescom w tym roku. Jest to wycieczka zorganizowana: przejazd autokarem, nocleg w hotelu, ubezpieczenie, generalnie lux. News był nawet na stronie głównej Poly. Wszystko macie tutaj:
    Geek-Travel

Przyznaję, że trochę się tutaj reklamuję, nawet jeżeli jest to rzecz, która pewnie sporą rzeszę obecnych tutaj zainteresuje.

Jako pokutę, a także wyraz solidarności oferuję 5% rabat na wyjazd. Wystarczy, że w formularzu zgłoszeniowym w polu "wiek" poza ilością przeżytych wiosen dopiszecie "XBOX FORUM BIJACZ!"

To tyle z mojej strony na razie. Planujemy zorganizować jeszcze inne wyjazdy w tym roku, może się zdarzyć, że jeszcze się w związku z tym odezwę.

Dajcie mi w ogóle znać w topicu czy wam się podoba taki pomysł. Na razie mamy sporo zgłoszeń, powinno się udać.

Wczytywanie...

Poleć forum