1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Są wszędzie i chcą nas zabić

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez QwerTaj, Luty 4, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Dobry horror opiera się na tym czego nie widać na ekranie. Aliens Colonial Marines to chyba taki horror.

Wyobraźcie sobie sytuację, gdy siedzicie spokojnie w fotelu. Tak, właśnie tak jak teraz. I coś zaczyna pikać, coś innego sapie, słyszycie drapanie i inne dziwne dźwięki. Wasz oddech brzmi jak emitowany przez jakąś tubę, zaczynacie się pocić i nerwowo ściskacie myszkę. Coś kapie Wam na czoło. Jeszcze nie wiecie, co to jest, ale na pewno nie jest to zalewający Was sąsiad z góry. Powoli podnosicie wzrok, a tam uśmiechają się do Was rzędy ostrych zębów. To, co dzieje się później nie nadaje się do tego, aby to opisać…

źródło - Gamezilla​

Wygląda... zachęcająco, oby tylko nie skończyło się na dobrych trailerach, jak to ma ostatnio miejsce w naszej branży.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. ariel111c

ariel111c Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Po ostatnim Aliens vs Predator to ja raczej podziękuje.
    Nie potrafią wykorzystać tego potencjału.

4. Shibby

Shibby Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Ostatni A vs. P może i miał klimat niczego sobie, ale gra to typowy średniak :/
    Liczę na ten tytuł i mam nadzieję, że wyciągnęli wnioski.

@down:
    Gearbox pod patronatem MS nas nie zawiodło wypuszczając Gow3.
    Bez nich też sobie dadzą radę ;]

5. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Widziałem już kilka zwiastunów i wygląda to całkiem fajnie. Sam jestem ciekawy jak będzie wyglądał finalny produkt. W takiej grze ścieżka dźwiękowa jest bardzo ważna. Nie od dzisiaj wiadomo, że najwięcej strachu wzbudza coś, czego nie widać, tylko słychać. AvP było tworzone przez inne studio. Za colonial marines odpowiedzialne jest Gearbox.

6. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Trailerek klimatyczny, może wyjdzie z tego udana produkcja, a marzy mi się tutaj coop w trybie hordy :D

GoW 3 to produkcja Epic Games.

7. megatomik

megatomik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ten trailer lepszy niż ostatni, miejmy nadzieje że jakieś fajne mulit dadzą :) Co-op by był fajny.

8. OPTIM xD

OPTIM xD Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ŁDZ
    SEGA jak dla mnie nie stworzyli żadnej gry na poziomie (nie wliczam Mario, Sonic itp.).... na YT znajdziecie normalny gameplay, gra jest strasznie drewniana, grafika brzydka, odgłos broni denny.

Nie potrafią wykorzystać dobrego materiału na grę.

PS: Jeżeli Alien trzymałby w napięciu tak samo jak Dead Space, gierka była by już moja. : )

9. wunat

wunat Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    mario i sega ;)
    i nie stworzyli zadnej gry na poziomie ;) ktos raczej malo zna historie gier...

Wysłane z mojego Milestone za pomocą Tapatalk

10. Shparag

Shparag Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Redmond
    Na YT znajdziesz tez napis ze to gameplay ale Work In Progres chodziło o pokazanie przykładowej misji nawet nie bedzie ona pewnie w grze, a jak możesz uwazac ze nie potrafia wykorzystac materialu jak narazie gra jeszcze nie wyszla :]

Możliwosci sa ogromne jasne ostatnie AvP było do bani ale teraz robi gre Gearbox ostatnie BIA było dobre (jak dla mnie) wiec spodziewam sie ze to bedzie kosmos :]

Jak dla mnie musi byc masa obcych i duzo marines a nie jest nas 4 cudem ocaleli i teraz wyzynaja cały wszechswiat w pień to ma byc rzez kuzwa

11. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Ale kiedy to było jeszcze czasy gdzie grę tworzyło 10 osób a dziś grę tworzy kilkaset osób, a sega od bardzo bardzo dawna nie wydała nic dobrego, no ale cóż nie oceniam do póki nie zagram, miejmy nadzieję że im się uda.

12. TrueUser

TrueUser Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrów Wlkp.
    Trailery Duke Nukem Forever też zachęcały...

13. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Ciekawe w czym. Od początku była pokazywana brzydka grafika i ogólnie dziwny nastrój gry, po prostu wszyscy się łudzili, że ta gra musi być dobra.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum