1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sacred 2 Fallen Anglel Xbox Live

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez krk69, Wrzesień 23, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. krk69

krk69 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Elo, tak jak w temacie, mam pytanie dotyczące gry Sacred 2 Fallen Angel, mianowicie czy można w tej grze grać, z np. kolegą przez Xbox Live? Bo bym kupił z kumplem tą grę, ponieważ wydaję sie fajna, może nawet lepsza od jedynki, i chcelibyśmy co-op'a ale przez XBL. Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. pickm3n

pickm3n Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków
    Podejrzewam że na pewno da się tak zrobić o ile ty i twój kolega posiadacie XBL Gold .

A co do gry powiem krótko w 1 grałem na kompie i nie mogłem się od niej oderwać, po prostu gra ta to mistrzostwo ;). Oceniam ją najwyżej z gier w które grałem nie liczac FPS-ów. Jednym słowem ten RPG jest nie do przebicia jak i 1 a także napewno 2 w którą osobiście grałem ;)

4. krk69

krk69 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki ziomek, z pewnością kupię, ponieważ uważam dokładnie to samo co ty. A tak po za tematem, to czy można tam jeździć na koniu tak jak w jedynce?

5. pickm3n

pickm3n Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków
    Nie, do każdej klasy jest przypisany wierzchowiec ;) Do Serafii Tygrys szablozębny ,Wysokiej Elfki Jaszczur wietrzny,Driada ma Warana takiego ogromnego ;p,Strażnik Świątyni Mobiculum (nie wiem czy oglądałeś ale to jest pojazd podobny do pojazdu Generała Griwesa ze Star Wars dokładnie z 3 części), do Wojownika Cienia Piekielny ogar a do Inkwizytora (to jest taki Mag a raczej Necromanta) Pająk całunowy.

Pozdrawiam :)

6. krk69

krk69 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok, dzięki za odpowiedzi MOŻNA zamknąć temat!

Wczytywanie...