1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sacred 2-problem z misja

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez pyza69, Lipiec 10, 2010.

1. pyza69

pyza69 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam
    chodzi mi o misje gdzie musze zabic legion nie umarłych,w pewnym momencie dostajesz ludzi do pomoc i musisz isc do starego portu i zejsc do kanałów,i wtym problem jest.gdy wchodze do kanału to jest wielka ciemnosc.widac radar i inne opcje ale mojego ludka i otoczenia nie widac.gdy wejde do normalnej jaskini lub innego kanalu to wszystko jest ok.odrazu uprzedze ze mam nie przerobiona konsole i gra jest nowka sztuka.czy ktos moze przeszedl juz ta gre?

pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. AiZo

AiZo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    KrakĂłw, Poland
    Tak, ja ukończyłem grę. Misję pamiętam, ale problemu nie miałem. Założenie jest proste: zresetuj grę/konsolę, sprawdź jeszcze raz - chyba, że już to robiłeś. Napisz co to za konsolę masz tj datę produkcji bo jednak wszystko może opierać się na tym, co to za wersję masz. Jeżeli nigdy, w żadnej innej grze - nie zauważyłeś żadnych artefaktów, zacięć to jedyne co możesz zrobić to zareklamować grę albo po prostu ominąć questa - to jest tylko poboczny jakby nie było ;)

4. zonk31

zonk31 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    albo zwieksz brightness i gamma

/AiZo
    "...Jeżeli nigdy, w żadnej innej grze - nie zauważyłeś żadnych artefaktów, zacięć to jedyne co możesz zrobić..."
    o co kaman z tymi artefaktami? :D

5. AiZo

AiZo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    KrakĂłw, Poland
    załamania obrazu/koloru etc - chciałem po prostu być pewny wyeliminowania problemu konsoli bo gdyby w jakiejś innej grze też mu się to zdarzało, to wtedy ewidentnie jest to coś z konsolą.

6. pyzik69

pyzik69 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    konsole mam z jasperem(13 miesiecy ma,malo ja katuje :))
    byc moze zalamanie grafiki,w falaucie 3 tez cos podobnego mam,tylko w jednym miejscu jak stoje i sie obracam to mi sie pojawiaja duze lub male lub rozciagniete zielone trojkaty.pozniej najwyzej sprawdze a jak rozjasnienie i restart konsoli nie pomoze to najwyzej omine ta misje.tylko nie wiem czy ta misja nie jest wielo-czesciowa.ja wiekszosc misji co powinienem zrobic to zrobilem w rozdziale pierwszym.poprostu laze jak najdalej i robie wszystkie misje jak leci.

pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum