1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sacred 2 smok

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Paviano, Czerwiec 8, 2009.

1. Paviano

Paviano Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Jarocin
    Mam Wojownika Cienia na 26 poziomie i gram kampanię Światłości. Mam teraz misję w jaskini, co muszę zabić smoka. Zawsze gdy jestem przy smoku zabijam jego pomocników, a później zabieram się za smoka. Zawsze jak go biję to często nie odbieram mu życia, a on zabija mnie na kilka ciosów. Żeby mnie nie zabił uleczam się ile mogę, ale i tak w końcu ginę a smok jest w pełni życia. Ktoś wie jak go można pokonać?

PS. Już go zabiłem ^^ Jak nadlatywał to ja szybko wskakiwałem pod niego i go biłem ile wlezie.

Wczytywanie...

Poleć forum