1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sacred 2

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez kylex, Maj 1, 2011.

1. kylex

kylex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Niedawno ściągnąłem sobie grę Sacred 2 z sieci w polskiej wersji. Już na początku zauważyłem wiele błędów. Po pierwsze intro nie jest wogóle zlokalizowane (nie da się włączyć napisów). Po drugie gdy zacząłem grać kampanię światła serafią i na początku swój monolog wygłasza jakaś konająca kobieta (również nie tłumaczony) by następnie gierka jakby się zawiesiła do momentu aż przycisnąłem przycisk na padzie. Nie wiem czy ta gra jest tak konkretnie zabugowana czy powinienem poszukać innej wersji? Proszę o pomoc osoby które w tą grę grały.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jaa

Jaa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Szukaj innej wersji, ja mam tą gre i nie mam żadnych tego typu błędów ;)

4. Bebzu

Bebzu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    Tak jak przedmowca, mam ta gre (kupiona w sklepie) i juz koncze kampanie swiatla i do tej pory nie znalazlem zadnego problemu

5. Wheelman

Wheelman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Pobierz aktualizacje do gry

6. kylex

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    mi wydaje się że wersja jest dobra tylko może niektórzy z was nie zauważyli błędów które wychwyciłem

7. kylex

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Czy napewno mieliście polskie napisy podczas cut scenki w której gada jakiś niewidomy starzec i leci metalowa muza (tej na początku)?

Wczytywanie...

Poleć forum