1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sacred II - handel offline

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez zdechlak, Sierpień 24, 2009.

1. zdechlak

zdechlak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    gram z kumplem w sacred na jednej konsoli, brakuje nam trybu handlowania z sobą, doczytałem na zagranicznym forum że ów tryb dojdzie po ściągnięciu patcha przez xbox live, jednak ja (załóżmy) mam zablokowane konto na xboxie live - czy mogę te patche dograć przez pendriva?

skąd takie patche można by było ewentualnie pobrać?

2. Lotnik421 Xbox One

3. fryc88

fryc88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tuchola
    Konto nie może być raczej zablokowane - możesz mieć konsolę zbanowaną :p Konto zawsze możesz założyć następne...

A co do patchy - kiedyś też szukałem, są w necie stronki gdzie ludzie wrzucają patche do gier, ale z tego co pamiętam - wrzucało się je na dysk bezpośrednio, po podłączeniu go do kompa. No chyba, że się mylę to mnie poprawcie, bo osobiście i tak z neta pobieram pomimo przeróbki :p

4. chomik001

chomik001 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    legnica
    zdechlak a powiedz mi jak grasz na jednej konsoli w sacred, split screen czy jak to sie odbywa ? i naczym to polega ze tworzysz dwie postacie i chodza koło sibie czy co ?

5. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    wyglada to tak ze ekran sie nie dzieli tylko widac 2 postacie obok siebie,nie mozecie za daleko od siebie odchodzic(na szerokosc/wysokosc ekranu tylko) a no i brak handlu

patche offline nic nie dadza raczej,ale mozna sprobowac z tym spsobem wrzucania na dysk,nic nie zaszkodzi

6. zdechlak

zdechlak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    gram z kolegą, mamy po jednym padzie, postacie są na różnych profilach
    ekran się nie dzieli, wszystko odbywa się na jednym monitorze, postacie mogą odchodzić od siebie tylko na pole powierzchni wyświetlanej aktualnie przez monitor planszy, wcale to nie przeszkadza w grze!

Wczytywanie...

Poleć forum