1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sacred II - recenzja gracza ^^

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez zdechlak, Sierpień 28, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. zdechlak

zdechlak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

Sacred II to ciekawy RPG który zasługuje na uwagę, jednak nie jest to gra przeznaczona raczej dla singli, czyli osób z jednym padem - wtedy szybko się znudzi.

Gra nabiera bowiem miodu, wtedy gdy gramy ją z jakimś kumplem (najlepiej żeby był to fajny kumpel z poczuciem humoru) - dobra zabawa gwarantowana!

Co musisz wiedzieć o tej grze?

> W Sacred II może grać offline do 2 osób na jednej konsoli, online w 4 osoby
    > Żeby grać online musisz mieć wykupione konto gold
    > Największym atutem gry jest ogromna przestrzeń, po której łazi się i łazi, i końca nie widać, w dodatku dochodzą lochy, podziemia, również w kręte, i ogromne jak kraina na zewnątrz!
    > Do wyboru jest 6 postaci (driada, inkwizytor, cyborg, wojownik, serafinka, elfka)
    > W grze są 2 tryby kampanii (światło - cień), kampania cienia jest zamknięta dla Serafinki, a kampania światła dla Inkwizytora
    > W trybie multiplayer nie można grać w drużynie Serafinka - Inkwizytor
    > Przy tworzeniu postaci, wybiera się jedno z 6 bóstw
    > 3 bóstwa dla kampanii cienia / 3 bóstwa dla kampanii światła
    > kampanie niewiele się różnią raczej...
    > w zależności od postaci którą zaczynamy kampanię, zaczynamy w różnych punktach mapy świata
    > postacie awansują (maksymalny poziom to 200)
    > mi ukończenie kampanii z kolegą zajęło 35 godzin gry i osiągnęliśmy 36 lvl postaci
    > postacie awansują, a ich umiejętności specjalne (np: kula ognia) zdobywa się za pomocą kamieni runicznych, które znajduje się z pokonanych wrogów
    > gra po ściągnięciu patcha z xbl umożliwia handel
    > handel w grze jest jednak dostępny tylko jeżeli profile graczy są zalogowane na XBL!!!, próba handlu offline zaskakuje komunikatem: tryb handlu dla bezpieczeństwa gry, jest dostępny tylko w trybie XBL o.0 bez spatchowania gry, handel w ogóle jest niemożliwy
    > czasami gra potrafi przyciąć (np jak walczy się z 40 wrogami na mapie)

do gry zapowiada się dodatek Ice & Blod, miejmy nadzieję że dla konsoli normalnie w sklepach, a nie przez marketplace o.0

> w grze są setki misji pobocznych
    > kilka poziomów trudności (brąz, srebro, złoto, platyna? ... ?)

kto nie widział ten trąba!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kaliberek

Kaliberek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    Po Platynowym poziomie trudności jest Niobowy, a po za tym niewiem czy 200 lvl jest max, ponieważ dropnołem itemy legendarne na 217 lvl :p.

4. wojtekizi

wojtekizi Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Mysłowice
    hmm strasznie ciekawa może być ta gra, grałem w jedynkę na pc i jakoś mnie nie przyciągnęła..

jak wygląda mutliplayer?
    dużo ludzi gra?
    jak z komunikacją?
    to jest tak, że jest jakieś lobby wybieramy czy gramy on/offline i szuka nam kompanów?

plx napiszcie coś więcej :)

5. CwK Bialy

CwK Bialy Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin
    Takie artykuły na temat gry potrafią zachęcić... Osobiście nie lubię RPGów, ale w ten mimo wszystko zagram. Wtedy i ja napiszę opinię.
    Może coś więcej o misjach głównych i pobocznych?

6. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    ja grę przeszedłem mając 36lv lub 37lv. a ile można miec naraz postaci w grze? chodzi mi o to że chce jeszcze raz przejśc kampanie i nie wiem czy skasuje mi się ta postac?

7. chomik001

chomik001 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    legnica
    ja mam pytanie bo źle przeczytalem albo nie zrozumiełem .
    loguje sie do xbl live ( silver ) i drugi kolega robi konto u mnie nowe czy wpisuje swoje ( tez silver ) wlonczamy gre i jego postać od nowa zbiera lvl ? czy moze sobie jakaś swoja dograc co u sibie grał i czy można normalnie przyslac sobie przedmioty i jak potem kolegi nie ma i se włoncze singla to dalej je bd mial czy jak ?

8. Kaliberek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    Multiplayer wygląda tak że wybieramy tryb gry w który chcemy grać na multi: Kampania, Otwarty Świat teraz wyjaśnię oba tryby.
    Kampania- Wybierasz kompana z którym chcesz przechodzić kampanie, następnie każdy ma własną postać, gracie na jednym ekranie lecz każdy z graczy siedzi na swoim fotelu rozłożony przed TV. Każda z postaci wbija lvle, zdobywa przedmioty, które się zapisują tzn jak zrezygnujesz z przechodzenia kampani na multiplayerze przedmioty i lvl zapiszą się i możesz kontynuować kampanie sam tą samą postacią z tymi samymi parametrami.
    Otwarty Świat - Jest to tryb w którym chodzicie swobodnie po mapie, jest wszystko z Kampani oprócz misji głównej, jest to tryb zalecany do wbijania lvla, zdobywania unikatowych/legendarnych przedmiotów (tz. Drop).

Ludzi gra sporo, jest więc z kim pograć.

O jaką komunikację Ci chodzi? Między graczami? Jeżeli tak to jedynie rozmowa poprzez headset/wiadomości.

Tak jest lobby w którym zapraszamy ludzi tak jak w innych grach np. Gow 2 też mamy lobby ustawiamy tryb, zapraszamy ludzi. Tak samo jest w Sacred 2.

Niewiem ileż można mieć postaci naraz, ale postęp każdej postaci jest zapisany, mam aktualnie 3 postacie, i w każdej chwili każdą postacią możesz kontynuować postęp danej postaci.

9. Raps

Raps Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Tak, jak uda ci się przekazac przedmioty to sa one zapisywane jak najbardziej. Po prostu jednym padem uruchamiasz gre, drugim logujesz sie na drugi profil, na pierwszym padzie zakladasz gre i przyciskiem select(lub start ?) na drugim padzie podczas gry włączasz sie do gry wybierając postać(musi miec swoją zrobioną, inaczej będzie mieć tylko napis stwórz postać- ale chyba od razu przejdzie do ekranu tworzenia postaci jak to nacisnie).

Co do multiplayer. Ta gra to głównie zwiedzanie, eksplorowanie i walczenie z przeciwnikami z maksymalnie trzema innymi graczami(czyli cztery online). Są też gry gdzie można zabijać się między sobą, co kto woli.

Co do przejscia gry. Sacred 2 jest jak Diablo 2(poza tym ma szereg plansz b. podobnych do diabełka). Czyli posiada kilka poziomów trudności. Brązowy i Srebrny mamy do dyspozycji od początku, ale żeby kogoś nie wprowadzić w błąd już wyjaśniam. Najpierw musimy wybrać brązowy, gdyż poziomy trudności różnią się mocą potworów i ich levelem. Na brązowym na początku idize średnio łatwo, ale nie giniemy raczej i szybko zdobywamy level. Już na 10-15 levelu spokojnie możemy udać się na srebrny. Jednak żeby odblokować poziom złoty(czyli kolejny po srebrnym), musimy przejść fabułę na srebrnym itd. Poziomy się różnią nie tylko levelami stworków, ale i przedmiotami które wypadają, tzn im wyzszy level tym większa szansa na zdobycie fajnych.

10. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    eeeee....jesli to jest recenzja to jestem bogiem :O

widzial ty kiedys recke jakakolwiek?
    to co tu widzicie to tylko spis 'opcji,funkcji,mozliwosci' w grze.recenzja powinna zawierac wstep,powinna byc podzielona na akapity,miec zakonczenie,podsumowanie,opis grafiki/muzyki/fabuly/sterowania, powinna mowic o bledach...

@EDIT

jedynie ten fragment 'przypomina' recenzje,ale 2 zdania to nie recka

no coz,poprostu dalem swoja opinie;]

11. zdechlak

zdechlak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ja od razu wybrałem poziom srebrny, razem z kumplem grając wojownikiem cienia i wysoką elfką nie mieliśmy problemów z ubijaniem stworów!

12. Kaliberek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    Sorki za Off ale mam pytanie^^
    Macie może już jakieś legendarne itemki : >?

13. SzatanWproszku

SzatanWproszku Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    200 to jest max lvl . Dropną Ci ( np. ) miecz na 217 . W tedy musisz mieć umiejętność ,,miecze'' np. na 40 lvl i w tedy możesz nosić miecze o kilka lvl większe od , którego masz :yeye: . Ja nie mam żadnego legendarnego , bo nie mam farta ale chętnie kupie :whistle: . Za to mam unikata jest na 28 ale unikat :D jak chcecie zobaczyć to tu jest link : http://sacred.pl/index.php?mod=s2showitem&id=1586

14. virusek

virusek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lubin
    Mam pytanie. Czy gra wyszła w polskiej wersji językowej ewentualnie z napisami ? Na gry online jest napisane:
    29 maja 2009 ( data wydania w Polsce )

Ale czy tu chodzi o napisy ?

15. SzatanWproszku

SzatanWproszku Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja mam po polsku (to znaczy z polskimi napisami) .

16. Bazajaytee

Bazajaytee V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?
    archeolodzy..
    zamykam

Wczytywanie...
Status Tematu: