1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

saint row

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez patryk1221314, Marzec 29, 2012.

1. patryk1221314

patryk1221314 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dlaczego saint row 3 na xboxie wyglada tak zle jak ogladalem recenzje to byla ladna grafika a u mnie .Ogolnie to grafika mi sie podoba tylko nie mam wygladzonych tekstur czy jest na to jakas rada ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    nic nie zrobisz, ale wez pod uwage ,że sterowanie jest o niebo lepsze niż na pc. xbox troszke stary już jest więc pc ma fajniejszą grafe

4. patryk1221314

patryk1221314 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ale grafika ogolnie spoko tylko mi chodzi o antyaliazing czyli wygladzenie krawedzi mozna cos z tym zrobic?

5. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    nie da rady

6. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    z tv możesz kombinować z jasnościa albo za blisko tv siedzisz będzie mniej się w oczy rzucać:)

Wczytywanie...

Poleć forum