1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Saints row 2 ostnia misja

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez olopl100, Kwiecień 15, 2009.

1. olopl100

olopl100 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam :).
    Mam do przejścia jeszcze jedną misje w fabule głównej. Jest to ostatnia misja gdzie trzeba dorwać szefa firmy "Lutor". No ale zanim do niego się dotrze trzeba pokonać kilka przeszkód. Jedną z nich jest zniszczenie 4 generatorów w głównym wieżowców owej firmy(no chyba tam wszystkie są). Generatory należy rozwalić za pomocą wyrzutni rakiet umieszczonej w helikopterze wojskowym. No niby proste ale na przeszkodzie staje taki sam helikopter jak mój wysyłany przez owego gościa. Zanim się zbiorę i go ze strzele to zdąży mnie trafić. I zaraz przylatuje następny. I tak kilka razy i misja nie udana.

Już próbowałem z 20 razy rozwalić te generatory i mi się to nie udało . Jeżeli ktoś przeszedł tą ostatnią misje to niech napisze jak?. Z góry dzięki za odpowiedź.

2. Lotnik421 Xbox One

3. 3rr0rx

3rr0rx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja się nie cackałem z tymi helikopterami, od razu podlatywałem do generatora - celny strzał i do następnego - tylko trzeba to zrobić szybko i sprawnie :)

4. olopl100

olopl100 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jeee, przeszedłem :). Myślałem że jak zakończę fabułę główną to się odblokują dodatki w grze. A jednak się nie odblokowały. Ktoś wie co trzeba jeszcze przez żeby odblokować owe dodatki?

5. Paviano

Paviano Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Jarocin
    Trzeba wykonywać akcje np. Zemsta szambiarza itp.

6. olopl100

olopl100 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak powracając do tematu. W statystykach gry mam że jeszcze jedna misja nie wykonana z pośród 45. Na mapie nie ma nic zaznaczone. Ktoś wie gdzie ona jest?

7. somber22

somber22 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    gdańsk
    odp 1. helikoptery nadlatują po dwa namierzasz je i strzelasz i masz chwile na rozwalenie generatorów po tym podlatujesz do jednego z okien

odp2. dot.tzw. perek odblokowujesz je wykonując eventy typu jak kolega wyżej wspomniał z np zemstą szambiarza ale tez na przykład wykonując dodatkowe czynności jak serfing na masce samochodu (dostajesz czapkę w kształcie pachołka drogowego)

odp3. dot. misji. jest kilka misji pobocznych nie zaznaczonych na mapie np. ta z bosem gangu z 1 części gry ukryta na komisariacie policji po dokładne info zapraszam po prostu na youtube (królik z morza wymiata)

Wczytywanie...

Poleć forum