1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Saints.Row.2 Pomoc

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Fasto, Luty 6, 2009.

1. Fasto

Fasto Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowy Korczyn
    Siemka mam 1 raz xboxsa od wczoraj i tak jak zacząłem grac w Saints.Row.2 to tak nie wiem co zrobić w 1 misi chodzi oto że jak np biegnę z tym kolesiem w stroju więziennym pomarańczowym i jest dwóch policjantów zabije ich i potem tak biegnie potem trzeba wskoczyć na takie coś potem znów i teraz tu nie wiem koleś ten co idzie zemną jest taka ścianą i on się skuli i przechodzi a ja nie mam pojęcia którym klawiszem się skula naciskam wszystkie i nie wiem jak przejść skulonym pod ścianą to jest pierwsza misja proszę o odpowiedz.

2. Lotnik421 Xbox One

3. senor

senor Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    TL
    naciskasz o ile dobrze pamietam lewa galke

Wczytywanie...

Poleć forum