1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Saints Row IV będzie absurdalną grą. Mamy nowe informacje na jej temat

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez NikoBellic91, Marzec 25, 2013.

1. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo

Saints Row IV zostało oficjalnie zapowiedziane kilka dni temu. Już wtedy dowiedzieliśmy się o niej kilku rzeczy, a teraz poznaliśmy nieco więcej informacji za sprawą serwisu IGN, który opublikował zapowiedź nadchodzącej produkcji. Jest ona kolejnym potwierdzeniem tego, że seria ta zmierza w stronę całkowitego absurdu.

Oto kilka wybranych informacji na temat czwartej odsłony Saints Row:

- Gra będzie bliźniaczo podobna do „trójki”, z tą różnicą, że naszymi przeciwnikami będą kosmici
    - Wcielimy się w prezydenta USA
    - W produkcji będziemy dysponować wieloma rodzajami mocy, w tym zamrażaniem, telekinezą, super szybkością, lataniem, itd. Możliwe będzie przełączanie się między umiejętnościami w dowolnym momencie
    - Ujawniono dwie nowe bronie - Inflate-O-Ray i Dubstep Gun. Pierwsza w zabawny sposób rozdyma głowy obcych przed wybuchnięciem, a druga zamienia pobliski teren w dyskotekę, gdzie przechodnie wariują w rytm muzyki, a samochody eksplodują
    - Obcy przejęli rolę oddziałów SWAT i innych gangów
    - Kosmici dzielą się na wiele rodzajów i ce****ą się niespotykaną, jak na realia tej serii, inteligencją
    - Tytuł nie będzie klonem gier Prototype czy inFamous. Bardziej przypomina strzelankę TPP, w której super moce są swego rodzaju modyfikatorem rozgrywki
    - Produkcja zaczęła być tworzona zaraz po ukończeniu „trójki” i obecnie jest zrobiona niemal w całości

Dodatkowo dowiedzieliśmy się, że Saints Row IV stawia na czystą zabawę i olewa hasła w stylu „wraz z wielką mocą, przychodzi wielka odpowiedzialność”. Twórcy mówią, że nie interesują ich tego typu rzeczy, tylko np. zamrażanie cywilów i rzucanie nimi po mieście.

Premiera Saints Row IV planowana jest na 20 sierpnia bieżącego roku. Tytuł ukaże się na konsolach Xbox 360, PlayStation 3, a także komputerach PC. Przy okazji przypominam, że firma Deep Silver, wydawca gry, prowadzi ankietę dotyczącą składu edycji kolekcjonerskiej „czwórki”.

Źródło: Saints Row IV będzie absurdalną grą. Mamy nowe informacje na jej temat | GRY-Online.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Co za porażka totalna.. Sami przyznali się do tego, że gra będzie bliźniaczo podobna do 3. Więc dla gracza oznacza to, iż będzie to po prostu jedno większe DLC, które powinno być do 3 części. Lecz producenci lecą na kasę, więc wolą wydać osobnego klona z nadzieją, że zbiją więcej kasy.

Porażka na całej linii =/.

4. Tr1SH

Tr1SH Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    ***owo
    Podobala mi sie 2ga czesc gry.Podobal mi sie humor czesci 3,teksty. Nie podobaly mi sie elementy ze statkami kosmicznymi.Lubie gry glupie,ale nie "nierealne". Teraz dostajemy garsc absurdow- kosmici,super moce itp...Jak dla mnie sie to nie klei.Poczekam na GTA V.

5. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    a ja tam sobie zagram :D
    przechodzenie trzeciej części sprawiło mi ogromną radochę, uśmiałem się i dobrze pobawiłem - a o to przecież w tym wszystkim chodzi.
    Fajnie że nie podchodzą do tego na poważnie. że w tej grze nie ma nic na serio.
    Sztywne GTA po raz piąty może się lekko przejeść a odskocznią od tego będzie właśnie Saints Row 4 :)

1 osoba to lubi.
  6. Dzokej

Dzokej Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Namysłów
    E tam gadacie. Kosmici to dobry pomysł ;) prototypy, bronie, pojazdy i zrobione w zwariowany sposób. Dla mnie must have a po tym GTA :D

Wyslane za pomoca kartofla na korbke

7. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    dubstep gun powinien działać w trochę inny sposób, mianowicie używasz go na przechodniach i wybuchają im głowy :D

8. nemesis48

nemesis48 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Radom
    Jak dla mnie to będzie shit roku ! i na pewno nie mam ochoty w to zagrać ale to tylko moje zdanie GTA V rulez

9. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Będzie grą absurdalną i wystawienie jej oceny powyżej 3/10 też będzie absurdalne.
    Serio można zrobić grę absurdalną i przy okazji z dobrym humorem, ale to co zaprezentowali twórcy to żenada.

Wczytywanie...

Poleć forum