1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Saints Row IV - Opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez TigraTeam, Sierpień 17, 2013.

1. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala

W wątku tylko opinie!!

2. Lotnik421 Xbox One

3. paTherion

paTherion Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    305
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Belfast
    Na początku chwyciło mnie troszkę za serce - może to dlatego iż SR:Third nie ruszyło mnie ani trochę...

Po godzinie grania, wszelakich wstępach i przejściu do sandboksa... wyłączyłem.

Jakieś superskoki, sprinty (nawiązanie do trybu treningu z Matrix'a a jak :) ) - na dodatek kosmici... jedynie w Mass Effect znosiłem ich obecność ale nie ma co porównywać tych dwóch gier.

Jeśli chodzi o rozwałkę to wolałbym sobie włączyć Prototype2. Może dodatkowo odrzuca mnie ten specyficzny "styl".

Sądziłem, że może uda mi się na SR dotrwać do premiery GTA5 lecz osobiście wolę już włączyć SC:Blacklist.

Oczywiście opinia subiektywna w 100% i bardzo możliwe że komuś się spodoba a nawet zakocha się w tym tytule - kwestia gustu.

4. klezmer

klezmer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Tomaszów Maz.
    SR nie ma co rownac nawet z gta 4. Oni nie moga zrobic kopii gta. To calkiem inna gra w podobnym temacie. Tak mialo byc bylo i jest.
    Wiadomo ze gta 4 jest lepsze i calkiem inne niz SR 3 czy 4. Po gta 5 dopiero kopara pewnie opadnie tak samo jak po 1 rozgrywce w gta 4 jak na tamte czasy.

Wysłane z mojego GT-I9500 za pomocą Tapatalk 2

5. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Zarąbista,luzacka gierka. Do tego świetny soundtrack. Non stop coś nowego,ale pewnie jak się skończą questy główne to powieje nudą. Na razie gra mi się świetnie. Podoba mi się bardziej od trójki.

6. Fuks

Fuks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Hindenburg

Tylko, że ta gra nie ma być kopia GTA i nie jest;p SR3 biło na głowę marne GTA4. Moja opinia jest taka, że jest to świetna odskocznia od dotychczasowych sandboxów wreszcie można robić coś innego niż w innych tego typu grach. Może nie wygląda to jakoś super pięknie, ale to nie ma aż takiego znaczenia, bo tu bardziej się fun liczy i właśnie ta odskocznia od innych gier. Giera zasługuje na te 8,5/10. Pozdrawiam.

7. vvv93

vvv93 Banned

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Jak to jest kopia GTA to Mafia 1/2 i wiele wiele innych tez jest "kopia"

Wysłane z mojego Galaxy S VI za pomocą Tapatalk 5

8. Imperial BoRo

Imperial BoRo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    grafika nie powala, chumar jak najbardziej jest :), soundtrack też świetny!
    na 20 minut grania 7-/10

9. klezmer

klezmer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Tomaszów Maz.

Napisałem, że nie jest i ma nie być jak GTA.

Dla mnie ta gra jest tandetna.

Ci co robią tą grę mają nierówno pod kopułą, nie wiem kto wpadłby na taki debilny scenariusz gry.
    W końcu powymyślali że nie trzyma się nic kupy.
    A grafika to 1 na 10.
    Już grając w 3 część wiedziałem, że z producentami coś chyba nie tak...

10. xtomashx

xtomashx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja jakoś nie przepadam za takimi grami jednak humor w tej grze sprawia że fajnie się gra.

Wysłane z mojego HTC Desire X za pomocą Tapatalk 4

11. xbox rrod

xbox rrod Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Grę oceniam na 8+/10. Po całym męczącym dniu fajnie jest się wyluzować przy tym tytule, a do tego świetny soundtrack.

12. Jaa

Jaa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Moim zdaniem na siłę zrobili tą część zaczynając od beznadziejnych kosmitów (wolałem jak były gangi), a kończąc na turbo bieganiu, skakaniu, sraniu czy innych sztucznych bajerach wszystko załadowane do nowej 4 która tak na prawdę po części jest odgrzewanym kotletem na który twórcy nie mieli nowego pomysłu więc wpakowali w nią co się dało :uncomfortableness:

Grafika nadal słaba, stroje w większości te samem, miasto nie za wielkie i co mnie najbardziej denerwuje brak dnia (gramy podczas nocy nie wiem czy tak jest cały czas, ale gram już 3 godz i nadal noc:heart-borken: ). Krótko mówiąc ta sama gra + kosmici ( statki kosmiczne, jakieś durne talerze po których się skacze) i super moce.

Moja ocena 4/10 najgorsza z serii saint row :cold:

//Przypominam że ta część miała się ukazać jako DLC do saints row:the third - jednak twórcy zrezygnowali z tego pomysłu i postanowili wydać pełną wersję gry.
    ~z0nk31

1 osoba to lubi.
  13. radis290

radis290 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Mazowieckie
    Jak dla mnie jest to gra na odstresowanie i chwilową zabawę, a nie na dłuższe posiedzenie i wczucie się w fabułę, ale to nie zmienia faktu, że gra podoba mi się.

14. Szolder

Szolder Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Jaworzno
    mnie jak najbardziej ta gra podeszla :p taka ciekawa odskocznia jak sie ma chwile wolnego czasu :p

Wczytywanie...

Poleć forum