1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Saints row the third problem !!!

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez Gamerr, Grudzień 31, 2011.

1. Gamerr

Gamerr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam . Ściągnąłem Saints Row The Third i mam dwa pliki ISO i DVD . Iso ma 8,13 GB a DVD 35 Bajtów :( . Jak mam to nagrać ? bo jeżeli wrzucam do ABGX360 pisze "DVD is only 35 bytes ... To small to be an xbox 360 ISO or stealth file " . Czy jeżeli nagram ten plik DVD 35 bajtów to będzie chodzić ? Czy mam nagrać plik ISO ? Proszę o pomoc ! Co zrobić ? !:(

2. Lotnik421 Xbox One

3. komar251

komar251 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Częstochowa
  4. Gamerr

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Czyli mam wgrać to 35 bajtów ? ;/

5. Flesh

Flesh Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polska
  6. Gamerr

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A co robię źle że wyskakuje błąd I/O Error ! DEVICE : . coś tam .... Co robię źle ?;/

Wczytywanie...

Poleć forum