1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Saints Row The Third

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez krzychumafia, Luty 16, 2012.

1. krzychumafia

krzychumafia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Stróża
    Witam wszystkich otóż ostatnio pobrałem sobie srtt i mam problem po 1 nagraniu gra się włączyła i wyskoczył błąd przetrzyj płytkę suchą szmatka a po 2 razie pisze dysk z różnymi materiałami inne gry śmigają a ta niestety nie proszę pomóżcie nagrywam na DVD+R DL Verbatim z prędkością 2.4 dziękuje za każdą odpowiedź

2. Lotnik421 Xbox One

3. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    jakie masz lt i jaki dash?

4. krzychumafia

krzychumafia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Stróża
    dash najnowszy a lt nie wiem chyba 2.0 jak to sprawdzić

5. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    lt musisz wiedzieć bo musisz topologie sobie do gry dodać więc ma znaczenie jakie lt

Wczytywanie...

Poleć forum