1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

salony w białym

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez miszakisza, Czerwiec 5, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. miszakisza

miszakisza Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    czy znacie salony w bialym gdzie mozna przerobic xboxa i czy znacie gdzies w bialym sklepy gdzie moge najtaniej plyty dvd+rdl 8.5gb ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. mcfly12

mcfly12 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jedyny salon w Białym w jakim przerabiają to na Berlinga. Jest tam taki sklep z grami chyba lokal 9. W zależności od napędu od 100-150 zł ! Jest jeszcze dwóch kolesi co przerabiają u siebie w domu - tam to płacisz 80. Co do płyt to nie bardzo wiem, bo kupuję na allegro, ale chyba dość tanie są na dworcu PKS (taki sklep z koszulkami, dyplomami i popierdułkami.

4. marakez

marakez Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Białystok
    Powiem tak to tego łba na berlinga nawet worka ziemniaków bym nie oddał do obrania kiedyś oddałem mu x-a do naprawy 1 czerwona dioda z tego co pamiętam błąd E74 wersja konsoli falcon.Tak cudownie ją naprawił że po 2 dniach kolory zaczeły szaleć zaniosłem mu z powrotem to próbował jeszcze 2 razy niby naprawić po czym rozłożył ręce i oddał pieniądze.Następnie wysłałem konsole do serwisu(iksboks.aplus.pl) tych ludzi szczerze polecam koleś do mnie dzwoni i się pyta komu ja oddałem tą konsole że jest jakimiś dziwnymi śrubami poskręcana i ogólnie cyrk w środku że mogą mi to jakoś polepić ale dają zero gwarancji że to pochodzi dłużej niż pare godzin więc została tylko wymiana płyty głównej za ok. 400zł dokładnie niepamiętam dawno to było. TAKŻE TEGO OSZUSTA Z BERLINGA ODRADZAM w sprawach rroda a nawet DO FLASHA NAPĘDU!!!

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum