1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Samo zmieniające się nazwy folderów w XBOX, problem z połączeniem z folderami

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez General, Październik 12, 2013.

1. General

General Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam.

Mam dość nietypowy kłopot.
    W konsoli mam takie oto foldery jak poniżej na zdjęciu.

Problem w tym, że kiedy próbuję połączyć się z konsolą poprzez router za pośrednictwem FileZilli widzę foldery ze zmienioną nazwą.
    Nie wiem skąd, ale samo dodało się Paz 12 2013 przed niektórymi folderami. Mimo połączenia się z konsolą nie mogę wejść do tych folderów.
    Fizycznie ich na xboxie nie ma, gdyż foldery wyglądają jak na pierwszym zdjęciu. Dotyczy to tylko FileZilli.

I tak

Jeśli chcę wejść za pośrednictwem Total Commander foldery wyglądają jak poniżej

I tak

[​IMG].

Niestety również nie mogę się dostać do niektórych folderów, np. Xbox360, gdyż fizycznie tego folderu nie ma.
    Jest Gry Xbox360.
    Widoczny folder powyżej na zdjęciu [3.09] tak naprawdę czytając jego nazwę z konsoli to folder o nazwie Dash Launch 3.09

Czy ktoś potrafi to logicznie wytłumaczyć ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. SewiKrK

SewiKrK Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    KrakĂłw, Poland, Poland
  4. General

General Użytkownik Użytkownik

Polubienia: