1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Samochód RC na sterowanie

Temat na forum 'Co kupić?' rozpoczęty przez Onicniepytaj, Lipiec 10, 2016.

1. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1665
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Witam.

Planuje zakup samochodu RC w formie prezentu dla kuzyna. Zbytnio się na nich nie znam - może ktoś z Was miał już jakieś doświadczenie z tymi samochodzikami.
    Nie chce kupić takiego co żre baterię jak głupi i jego wytrzymałość jest w granicach 5-8 minut jazdy.. Bo to przegięcie totalne.

Kiedyś sam miałem Monster Trucka do którego wchodziło 8xAA i jazda była około 5-10 minut i to jeszcze totalnie bez mocy.. (kiedyś - za czasów młodości :D).

Nie wiem jaki przedział cenowy sobie postawić ale na pewno nic poniżej 150zł nie będzie godne uwagi - tak sobie myślę.

Jeżeli znacie jakieś dobre - wypróbowane i nie jest to badziew to z chęcią zapoznam się z danymi propozycjami.

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Kup spalinowy. Od 1,5k powinieneś coś już dostać. Problem baterii z głowy a i moc zaraz jest inna.

Ostatnia edycja: Lipiec 10, 2016
  4. chrabonszcz

chrabonszcz Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    albo kup helikopter, fajniejsza zabawka i daje więcej możliwości. Ja bawiłem się niedawno takim za ok. 200,- i fajnie się nim latało.
    bawiłem się dobre 15 min i chciałbym takie coś dla siebie do zabawy :D

5. Onicniepytaj

Polubienia:
    1665
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Hehe spalinówki nie kupię bo to przekracza przeznaczony do tego celu budżet. Takie 200-300 zł to nie problem.

Żeby to chociaż te 15min wytrzymało bez problemu i nie było 8-10h ładowania.

Z tego co widzę to teraz w tych samochodach już nie ma miejsca na paluszki tylko wlepiają swoje baterie + ładowarki.

No helikopter też byłby ciekawym pomysłem. Tylko znając głupie pomysły kuzyna szybko by go rozbił :D.

6. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Nie da sie kupic heli ktory wytrzyma sezon poniej 1500zl. Silniki i plastikowe zębatki padaja jak muchy. aku są tak przygotowane aby wszystko ostyglo do kolejnego uzucia. Uzywanie kolejnych pakietów np 3na zmianę ubije bardzo szybko tani sprzęt.

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

7. Onicniepytaj

Polubienia:
    1665
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Oki.
    To jakie samochodziki RC proponujecie w normalnych cenach :D. Nie spalinówki za minimum 1000zł..

8. muzycznamj

muzycznamj Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ogólnie to budę zawsze możesz zmienić ale na początkową to co za wozidełko byś chciał ? brałeś pod uwagę ceny części ( opony). ja sie troche interesowałam tym kiedy i trzeba mieć "trochę pieniążków" na zabawę" te 500-600zł musisz mieć

9. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    On nie szuka modelu tylko zabawki bez upgradeu czy,tez wymiany części. Za te pieniadze co nie kupisz bedzie zabawka kup cos w markecie i tyle.

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

10. Onicniepytaj

Polubienia:
    1665
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Ta hipermarkecie.. to wskaż mi taki który nie jeździ 5min i nie ładuje się 4-8 godzin.

Jakbym na to tak patrzył to dawno kupiłbym jakiś z hipermarketu i po problemie. Ale chce coś "być może" wypróbowanego przez Was czy Wasze pociechy.

11. muzycznamj

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    aaaa to popatrz na firmę rastar. takie "zabawki" z gwarancja nawet są

12. Onicniepytaj

Polubienia:
    1665
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Cena przyjemna 200-300 zł spokojnie można kupić.
    Tylko jak jest z czasem ładowania itp? Długo to jeździ?
    Oczywiście jak zapytam się sprzedawcę np. na allegro to będzie bajka Panie długo jeździ, krótko ładuje itp.

Jakieś szczegóły znasz ? :)

13. muzycznamj

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

no troche pojeździ to ma kilka porządnych akumulatorów... ale niestety mój był zle wyważony i próbując robić drifty obracało mną :(
    jednak trzeba przyznać ,ze wytrzymałe to było ile razy to pukło zderzakiem i nic ,tylko troche obiło plastik.

Wczytywanie...

Poleć forum