1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Samoczynna zmiana prędkości nagrywania.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez i.T, Luty 6, 2010.

1. i.T

i.T Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam,

W większości poradników odnośnie nagrywania płyt z obrazami na Xbox'a zaleca się nagrywanie z prędkością 2,4x natomiast u mnie na laptopie, gdy wybieram właśnie taką prędkość, po rozpoczęciu nagrywania wyskakuje komunikat, że prędkość nagrywania została automatycznie zmieniona na 3x.
    Dlaczego tak się dzieje, czy można to wyłączyć i czy tak niewielka zmiana prędkości ma wpływ na wypalanie płyty, bo jeszcze niestety nie miałem okazji sprawdzić.

Dodam jeszcze, że używam ImgBurn'a, a nagrywarka to:
    TSST Corp CDDVDW TS-L633L SCSI (tak nagrywarkę widzi komputer)

pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. lazyeye

lazyeye Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    nie jestem do konca pewny, ale moze poprostu twoja nagrywarka ne obsluguje tej predkosci.

4. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    nagrywarka ma zaszyte w biosie rozne predkosci dla roznych płyt

nie zmienisz tego. ale nawet 4x powinno byc ok

5. jerro

jerro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    wręcz przeciwnie, nowsze nagrywarki mają tak dobraną strategię zapisu że lepiej nagrywają z większą prędkością , dlatego producenci już nie stosują prędkości 2,4x.Również nastąpił dawno temu postęp technologiczny w płytach i w samych komputerach ,co do niektórych nie dociera i uparcie ustawiają prędkość 2,4x, a zarówno płyta jak i nagrywarka nie są dostosowane do tych prędkości.Z powodzeniem możesz nagrywać 3x , a nawet jak wspomniał krisr77 z prędkością 4x i nie wpłynie to na jakość, a wręcz ją poprawi

6. i.T

i.T Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miło mi to słyszeć. Dziękuje bardzo za pomoc

7. neCro

neCro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Wrocław/ LA
    Ja mam taka wypalarke jak Ty wlasnie i mi przeskakuje na 4x i wszystko dziala wporzadku. Nie masz co sie przejmowac

Wczytywanie...

Poleć forum