1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Samoczynne wylogowywanie z konta XBL

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez darecki87, Luty 16, 2012.

1. darecki87

darecki87 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam forumowicze
    posiadam xbox360 slim 250gb nowy, gralem przez jakis miesiac na siglu, lecz kilka dni temu postanowilem rozpaczac przygode z XBL i aktywowalem darmowe konto gold na miesiac.
    wszystko niby wporzadku gra sie super narazie glownie w pes-a2012 problem tkwi w tym iz samocznnie konsola wylogowywuje mnie z konta XBL i trace polaczenie, jest to strasznie uciazliwe, zauwazylem ze dzieje sie to w momentach gdy nic nie robie tzn. nie uzywam pada, np jak dostane sie do fazy grupowej turnieju, odliczany czas do nastepnego spotkania pokazuje 5min, nic nie robie i po 2-3 min wylogowywuje mnie z konta XBL. prosze o pomoc poniewaz nie mam pojecia w czym tkwi przyczyna??

2. Lotnik421 Xbox One

3. stempek69

stempek69 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Grudziądz
    hmm... ciężko stwierdzić a może masz coś z internetem albo zły, stary router czy coś?
    a w innych grach też ci się tak robi?

4. Wilk14

Wilk14 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    Na bank masz NAT.
    Zrób test połączenia na xboxie.

5. SerwisKonsol

SerwisKonsol Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków
    Od kogo masz neta?

Wysłane z mojej XPERII Neo V za pomocą Tapatalk.

6. player_sct

player_sct Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a podczas odpalania konsoli i logowania na konto konsola nie wola ci ze mozesz miec problem z polaczeniem z XBL? jesli laczysz sie za pomoca routera i nie zrobisz odpowiendiego przekierowania portow cos takiego moze sie dziac.

7. Wilk14

Wilk14 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    Otwórz porty dla usługi XBL.

Wczytywanie...

Poleć forum