1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Samodzielne przerobienie konsoli .. Fake ?!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kacper422, Grudzień 20, 2010.

1. kacper422

kacper422 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Krotoszyn
    Witajcie mam pytanie a mianowicie, dowiedziałem się ostatnio bardzo ciekawej rzeczy. A dokładniej, że idzie"mniej więcej" samemu przerobić Xbox'a czy to prawda? Słyszałem że wgrywa się jakieś bloki na dysk. I nagrywa płytę z grą, z jakimiś tam zabezpieczeniami. Czy to prawda, czy przez ten czas gdy byłem odcięty od świata. Sprawa przerobienia X'a aż tak się rozwineła ?

Proszę o treściwe wypowiedzi.

PS. Wesołych Świąt : )

2. Lotnik421 Xbox One

3. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
  4. Gumis1985

Gumis1985 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków, PL
    Możesz to zrobić samemu w 20 min wydając dokładnie 98zł na sprzęt jak chcesz wszystko na gotowo mieć, lub iść i 100zł zapłacić komuś i mieć przerobioną.. acz klwiek potem za każdą aktualizację musisz zapłacić.. mniej co prawda niż 100zł bo koło 50zł ale zawsze a przy własnym sprzęcie robisz to w kilka chwil.

Wczytywanie...

Poleć forum