1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Samoistne wyłączanie się Xbox slim

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mathiasek, Lipiec 25, 2014.

1. mathiasek

mathiasek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć wszystkim, od kilku dni mój Xbox slim samoistnie się wyłącza. Na początku dioda zasilania jest pomarańczowa, po włączeniu zmienia kolor na zielony i się wyłącza bez możliwości ponownego włączenia. Po chwili znowu się udaje i tak w kółko. Jakieś pomysły o co może chodzić, może ktoś pomoże w rozwiązaniu mojego problemu? Dzięki z góry.

2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Najpierw wyczyść przedni panel z guzikami, następnie należny zrobić test z wypiętą taśmą z RF włączasz z pada konsolę i testujesz czy się dalej tak dzieje, jeśli tak to wymiana RF a jak nie to wymiana taśmy w panelu przednim, jeśli nic nie pomaga to np SB pada. Natomiast jeśli masz go na gwarancji odeślij naprawią. No i możesz też na innym zasilaczu test zrobić.

4. mathiasek

mathiasek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki za szybką odpowiedź, napiszę jak poszło...

5. Dżony850

Dżony850 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miałem podobny problem, jednak ja nie miałem żadnych pomarańczowych kolorów.

Czy konsola np. kiedyś ci spadła jak stała w pozycji pionowej?

Wczytywanie...

Poleć forum