1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Samokasujące się save'y gier

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dkmaster, Czerwiec 16, 2010.

1. dkmaster

dkmaster Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam
    Po jakims 2-godzinnym przestoju wlaczylem gta iv, pogralem troche i zacielo mi na napisie "loading". Wrocilem spowrotem do interfejsu i znow wlaczylem gre i wtedy pojawily mi sie strasznie stare save'y, a przeciez gra miala wlaczony autozapis po kazdej misji. O co moze tu chodzic?

2. Lotnik421 Xbox One

3. supermegazord

supermegazord Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    zobacz jaka masz datę w konsoli moja zona miała podobnie jak grała w RDR tez jej się wczytywały stare savy aż w końcu się okazało ze odłączałem X-a i się data zresetowała te nowsze sejwy miały starsza datę i dlatego sie nie ładowały default-owo

4. dkmaster

dkmaster Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Faktycznie jakoś właśnie dzisiaj zmieniałem datę w konsoli, bo miałem jakoś rok 2006. Więc wnioskując po twojej diagnozie to było problemem?

5. kubakutno

kubakutno Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    KUTNO
    możliwe że wyłączyłęś x-boxa w czasie save'a w takim przypadku zawsze są problemy z save-ami :) pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum