1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Samsung 931bw

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ramidez, Październik 20, 2010.

1. ramidez

ramidez Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam zamiar kupic xboxa i mam monitor Samsung 931bw i mam pytanie czy ktos z was gra lub gral na 19 calowym LCD bez hd czy to w ogole sie opłaca, czy grafika bedzie ładna?? Wiec pytanie do was opłaca sie kupywac xboxa pod ten monitor?

2. Lotnik421 Xbox One

3. tomas89

tomas89 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bdg
    Opłacić na pewno się opłaca, ponieważ monitor ma cyfrowe złącze DVI. Wiec kupujesz kabel HDMI<-->DVI i grasz w jakości HD. Co prawda monitor trochę mały, jednak znam ludzi co grywają na jeszcze mniejszych :) pozdro !

4. Blue

Blue Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gdańsk
    Cale nie mają znaczenia co do jakości obrazu, obraz napewo będzie petarda. Ja grałem na 22 i bylo super.

Pzdr

5. dominik20212

dominik20212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
  6. ramidez

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzieki wam za odpowiedz tak szybka pozdr.

7. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    TAk opłaca sie.
    Monitorek jest fajny bo mamy takie w szkole (w informatycznej) i jest ok.
    Bez HDMI tez jest siwetna grafika,ja gram na dwudziesto dwu calowym monitorze (SynMaster 226BW) bez HDMI i grafika jest minimalnie gorsza niz na hdmi.

8. mai

mai Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    DG
    zanim kupiłem tv grałem kilka miesięcy na samsungu 940nw jakość była wyśmienita. Będziesz musiał nabyć dodatkowo kabel VGA , mój kosztował 30zł i nie narzekałem ;P. I upewnij się że masz jak podłączyć audio ( wejscie czincz w głosnikach lub wzmacniacz) ;)

9. ramidez

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A czy xbox ma rozdzielczosc 1440x900?? czy bede zmuszony grac na innej?
    Mam jescze pytanie jest gdzies na forum i czy trudno jest podlaczyc glosniki zwykle 2+soobufer bo widzalem na allegro przy kablach VGA jest jakies przejscie na chinch ale przy HD->DVI nie ma czegos takiego czy to znaczy ze bede musiał uzywac kabla VGA?

10. b_robbie

b_robbie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Ja miałem samsunga 2232BW i grałem na kablu VGA mase gier przeszedłem i byłem zadowolony :) tylko ze przy tych mniejszych monitorach jak podłączysz kablem DVI to obraz będzie ucięty troszke lepsza ostrość ale to nie ma sensu lepiej podłącz zwykłym kablem VGA !!! Obraz będzie analogowy ale za to na całym ekranie i większe odświeżanie :) Zawsze lepsze to od TV CRT. Masa ludzi gra na monitorach. Ja sam dalej ciupie na SAMSUNGU T260HD. POLECAM monitorek !!

11. MrGeneral

MrGeneral Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja posiadam telewizor 20 cali.
    Moim zdaniem jakość bardzo ładna polecam :)

12. mai

mai Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    DG
    rozdzielczoość jest wiec bez obaw. Nie wiem jak wygląda kabel z dvi ;p ale jesli w monitorze nie masz głośników a kabel nie ma osobnego audio to raczej dzwieku z niego nie wyciągniesz;p chyba ze kabel przy wtyczce ma wyjscie audio wtedy możesz kombinować. Co do VGA Widzialem na aukcjach przejsciówkę czincz audio - żeński jack wieć powinno działać aczkolwiek nigdy jej nie mialem wiec nie gwarantuje.

Wczytywanie...

Poleć forum