1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Samsung , aktualizacja , błąd E 66.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez wiesuaw, Styczeń 10, 2012.

1. wiesuaw

wiesuaw Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam znowu, zacząłem zabierać się za przeróbkę więc najpierw do polowy rozkrecilem klocka, podlaczylem do neta i pobieram aktualizację , pobrało pomyślnie , gdy xbox zaczyna instalować nowego dasha wywala błąd E 66. Troche zestresowany odpalam znowu xboxa , wszystko chodzi tak jak chodziło wcześniej znowu pobieram , zaczyna sie instalacja i E 66. Napęd samsung , dash ten co nie usuwal przerobki , konsola z 2006. Ten napęd jest na 99.96% oryginalny i od razu był w zestawie. Co myślicie co to może być? Czytałem że najpierw trzeba oryginalne fw wgrac, zaaktualizowac, pozniej znowu 2.01 , prawda? Czy mogę teraz zaktualizować z pendrive czy to nie robi różnicy?

2. Lotnik421 Xbox One

3. vazon

vazon Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sosnowiec
    witam,
    miałem tak samo. pomogło wgranie OFW, a potem dash 604 i na koniec LT 2.01, wszystko działa jak należy.

Wczytywanie...

Poleć forum