1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Samsung galaxy S,najlepszy wybór do 750zł?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez DeadWarrior, Marzec 21, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. DeadWarrior

DeadWarrior Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jako że ostatnio dostałem przypływ gotówki na drobne wydatki,planuję zmienić mojego wysłużonego gt540 na coś mocniejszego z androidem.Oglądałem Neo V,odpada,adreno 205 nie spełni moich oczekiwań,do tego 3,7cala,więc drugi minus.W oko wpadł mi sgs,układ znacznie lepszy od adreno 205 i ogromne wsparcie sceny developerskiej,stąd mnóstwo custom romów,do tego 4,0" i super amoled,więc do gier i filmów w porządku.Może wypowiedzieć się jakiś użytkownik tego modelu,czy zdobyta opinia najlepszego jednordzeniowca jest prawdziwa?Ewentualnie podajcie propozycje telefonów. (Koniecznie 4.0"+ i android)
    Pozdro

W tytule błąd,oczywiście ma być galaxy,nie galasy...jestem jakiś przemęczony.

2. Lotnik421 Xbox One

3. D3N

D3N Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bullerbyn
    Samsung galaxy S to najlepszy wybór ! tylko nie S plus , 1,4 ghz to tylko chwyt marketnigowy ! posiada słabszą GPU ! Więc smiało kupuj S-jedynkę:)

4. KrystekxDD

KrystekxDD Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Wg mnie do 750zl to najlepszy wybór. Tylko pamietaj ze jak galaxy s to tylko i9000!(1GHz super amoled sgx540) Wszystkie inne tzn. i9001(galaxy s plus 1,4GHz super amoled ale adreno 205) i9003(1GHz ale juz tylko super clear lcd i sgx530). Ogolie i9000 jest najlepszy technicznie iposiada najwieksze wspracie sceny. Tak wiec jak znajdziesz zadbany egzemplarz to smialo mozesz go brac.

5. DeadWarrior

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Tak myślałem,wiem sam że sgs+ jest gorszy,także kupię sgs. Proszę nie zamykać,do jutra czekam na opinie posiadaczy. :)

6. bembenos

bembenos V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    51
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Telefon mam od wakacji 2011 roku. Jak dotąd mnie nie zawiódł w żadnej sytuacji, wyświetlacz czytelny w każdych warunkach, dobre parametry techniczne sprawiają, że nawet najcięższe gry chodzą bez problemu.

7. DeadWarrior

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dzięki za opinie.Powiesz coś o custom romach,czy na stockowym siedzisz?

8. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Rowniez jestem posiadaczem tego telefonu.

Osobiscie siedzie na stockowym romie, gdyz kazdy ma jakas wade jak dla mnie. Nawet nie ktore nie wspieraja takiej glupoty jak TV-OUT, z ktorego ja korzystam. Natomiast kernel mam zmieniony na Semaphore 2.5.0 i podkrecony procesor do 1.3 GHz. Z grami nie ma problemu, nawet GTA 3 dziala dobrze.

Wada jest napewno slaba obudowa, nie chodzi o fakt, ze jest z plastiku tylko o to, ze ramka trzeszczy.

Minusem sa tez napewno delikatne przyciecia, ktore czasami wystepuja. Uzywalem wczesniej iPhone'a 4 i pod tym wzgledem SGS wypada jak dla mnie bardzo slabo.

Wrazenie natomiast robi ekran. Czern jest genialna, kolory sa mocno nasycone (dla niektorych to wada), gorzej jeszcze troche z biela i rozdzielczoscia.
    Niby jest to 480x800, ale Super Amoled ma pentile czyli jego rzeczywista rozdzielczosc wynosi ok. 300x600 jak dobrze pamietam.

Bardzo dobra jest tez jakosc dzwieku na sluchawkach, poniewaz telefon ma dobry chip muzyczny, do tego jeszcze mozesz wgrac Voodoo Sound oraz mod Beats Audio z HTC Sensation XE.

9. DeadWarrior

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Okej,dzięki wielkie.Kernel np. Semaphore_2.5.0bm wgrywam przez odina i w kilka sekund mam recovery,root i OC?Podkręcanie tak jak wszędzie w setcpu? Sorry za pytania ale na starym swifcie wszystko mam opanowane,nawet dwa romy dziennie testuję,tam jest coś na wzór odina,niby trudniejsze,ale człowiek jak człowiek,Odina znam z filmików na yt,ogólnie ogarnąłem trochę,ale czekam na fona,dzisiaj pewnie zamówię do północy...
    Pozdro

Edit: Nada się do tv out http://allegro.pl/oryg-kabel-tv-out-nokia-ca-75u-ca75u-n95-c7-n97-i2186118977.html?

10. surferj24

surferj24 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gotham City
    sorry ze sie podepne ale czy taki mod z beats audio tez jest dostepny na galaxy s2???

11. Touch!

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Kernel wgrywasz przez Odina bardzo latwo.
    Po wgraniu otrzymujesz roota, mozliwosc OC i recovery.
    Pojawi Ci sie rowniez aplikacja semaphore i to z jej poziomu zarzadzasz wszystkim m.in. taktowaniem procesora.
    Ten kernel umozliwia OC do 1.3 GHz, obsluguje voodoo color, voodoo sound i BLN, Poniewaz jak wiadomo SGS nie posiada diody powiadomien, to mozna za pomoca specjalnej appki i wlasnie tego BLN ustawic, zeby podswietlenie przyciskow dzialalo jak dioda.

Nie polecam wersji BM (big mem), poniewaz nie obsluguje nagrywania w 720p.

Co do kabla to mowia, ze niby dziala. Ja mam oryginalny Samsunga i oczywiscie dziala. Wczesniej mialem zwykly i kompletnie nie dzialalo, a kabel byl dobry.

Tak, tego moda Beats Audio mozesz wgrac do wszystkich telefonow z Gingerbreadem. Pod SGS'a 2 jest nawet specjalna wersja, ktorej ja uzywam na moim SGSie, bo podobno wersja ogolna dziala prawidlowo tylko na qualcomach.

12. DeadWarrior

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Po mimo że nie mam sgs2,jest on na pewno dostępny.Mam go nawet na gt540,obczaj tutaj: (MOD)(PORT)Beats Audio&Xloud(2.3+up)03/17/12 - xda-developers

EDIT: Czyli najwydajniejszy będzie Semaphore_2.5.0?

Nie wiesz nic na temat GamerzRom?Tam gta działa bez zacinki,a zależy mi na płynnym graniu w nowsze gry.

13. Touch!

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Duzo osob poleca semaphore, ja z niego korzystam i nie odczulem, zeby bateria szybciej spadala, czy zeby byly problemy z GPSem czy zasiegiem.
    Wedlug mnie jest najstabilniejszy.

Tez sie zastanawiam nad GamerzRom, ale osobiscie jakos custom romy mnie nie przekonuja.
    Moze jezeli stawiasz na gry to warto dolozyc do uzywanego P920 ?

14. DeadWarrior

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie ,niestety nie mogę sobie pozwolić na taki wydatek,te 750zł to jest maks co mogę wyskrobać na "zbędną" rzecz.No nic,zamawiam SGS,temat do zamknięcia,dziękuje za pomoc. :)

15. Touch!

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    W takim razie zamykam.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.