1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Samsung Galaxy S2 nowy rom

Temat na forum 'Telefony i tablety' rozpoczęty przez YokaPL, Kwiecień 30, 2015.

1. YokaPL

YokaPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Siemanko mam S.Galaxy S2 i chciałbym nowy rom do 4.4 KitKat zrootowałem telefon czytałem kilkanaście instrukcji i jakieś błędy mi wywalało podczas instalacji romu może mi ktoś pomoc co i jak krok po kroku zrobić żeby zainstalowało mi tego KitKata aktualnie mam 4.1.2JB brandowany T-Mobile co mnie wkurza :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. xlc

xlc Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jak zrootowales telefon i jak wgrywales rom? Czy dodatkowo wgrywales jakieś nowsze recovery?

4. YokaPL

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bydgoszcz
    ROOTa zrobolem supersu zgralem na karte sd odpalilem na telfonie przez kombinacje klawiszow i poszlo pomyslnie roma tak samo chcialem bo tal pisali ze idzie zrobic i ludxie robia a mi jakies bledy wyskakuja typu tmp cos tam error 7 znalzlem ze niby wadliwy rom pobtalem proboalem z innym i to samo. nic nowszego z recovey mie wgrywqlem tylko roota zrobilem.

5. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    Ale czy nowsze recovery wgrywales ? Często gęsto potrzebne nowe lub zmodyfikowane...

Wysłane z mojego LG-P880 przy użyciu Tapatalka

6. YokaPL

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bydgoszcz
    a to nie wgrywalem pozniej sproboje i dam znac czy cos ruszylo :D

7. xlc

xlc Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jak ja chciałem wygrać CM 11 musiałem tez wygrać recovery kompatybilne z kitkatem

8. YokaPL

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Dobra troche problemow mialem ale udalo mi sie wgralem przez ODINA revocery 6.0.2.9 pozniej z poziomu karty sd wgralem nowsze recovery pod kitkata i na to room i dziala :D temat mozna zamknac dzieki za pomoc :D

Wczytywanie...

Poleć forum