1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Samsung h943 problem z kluczem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez awojewoda, Lipiec 22, 2011.

1. awojewoda

awojewoda Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Panowie potrzebuje pomocy.
    Mam xboxa z 2006r. Dzisiaj wyskoczył błąd e65.Podłączyłem dvd do kompa żeby wgrać nowy soft i Dosflash widzi dvd jako nieznane urządzeni. A najlepsze- soft zajmuje 512 KB zamiast 256 KB.
    Po próbie wyciągnięcia klucza Dosflashem plik zapisuje. Jungleflasher nie wrzuci pliku bo jest za duży czyli 512 KB zamiast 256 KB. Klucza nie mam bo to stara konsola którą dostałem.DVD próbowałem na dwóch różnych kontrolerach via na obu to samo. Klucz przez dasha też nie wyciągne bo jest wgrany nowy.
    Jak daje read w dosflashu to czyta- databank 0,1,2,3,4,5,6,7 a powinien tylko do 3
    O co chodzi miał ktoś podobny problem
    POMOCY.
    pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. awojewoda

awojewoda Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    chyba naped sie posypał i konsola do kosza :]

Wczytywanie...