1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Samsung i przeskakujący obraz

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Raizel, Kwiecień 3, 2009.

1. Raizel

Raizel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Posiadam telewizor samsung LE 40 M 87B i xbox'a 360 arcade, konsola nie ma miesiąca. Konsolka jest podłączona kablem HDMI z amplitunerem a ten z telewizorem też kablem HDMI. Po pewnym czasie grania obraz nagle przeskakuje z HDMI na złącze1 i tak przeskakuje aż się nie wyłączy konsoli i telewizora ( u mnie jest tak że mam złącze1-złącze2-HDMI). Ostatnio działo mi się to nawet podczas oglądania filmu na DVD. To przeskakiwanie nie jest niczym poprzedzone (zacinaniem się krzaczastym obrazem). Gdyby ten problem raz wystąpił to bym to zignorował, ale on występuje notorycznie i to nie w takich samych odstępach czasu. Jest to irytujące, bo podczas gry obraz zaczyna skakać ze złącza1 na HDMI i jest czarny obraz i nawet gry zapisać nie można. Podpinałem konsolę pod dwa kable HDMI i ciągle to samo.

Edit: teraz już gdy tylko uruchomię konsolkę i odpalę grę to obraz przeskakuje i wogóle nie da się grać. Wcześniej gdy nie miałem konsoli to nigdy coś takiego nie miało miejsca.

2. Lotnik421 Xbox One

3. eXcellent

eXcellent Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Ruda Śląska
    sprawdz czy masz dobrze podociskane kable po obu stronach mnie sie dzialo to samo. zle dociśniety kabel hdmi i przeskakiwało na złącze1 kiedy telewizor tracił sygnał z hdmi ;) sproboj moze podpiąc tez pod inne hdmi w telewizorze

4. Raizel

Raizel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dociskałem, sprawdzałem w innych wejściach innymi kablami i dalej to samo. Wątpie żeby to był poluzowany kabel, bo grając np. 4 h nagle sie kabel poluzuje? Raczej nie sądze

Wczytywanie...

Poleć forum