1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

SAMSUNG LCD TV LE32C530 podłączenie pod konsole xbox 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez xxxxDragonxxxx, Sierpień 12, 2011.

1. xxxxDragonxxxx

xxxxDragonxxxx Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich użytkowników strony xboxforum.pl, Jestem ''świeżakiem'' na forum i potrzebuję odpowiedzi na jedno bardzo nurtujące mnie pytanie. Ostatnio zakupiłem telewizor SAMSUNG LCD TV LE32C530 i chciałem podłączyć pod xboxa oczywiście i tu jest mój problem poszedłęm do komputronika i kupiłem kabel hdmi za 35 zł,kabeł podłaczyłem pod konsole (tylko kabel hdmi bez tego wsześniejszego co kupiłem w zestawie od nowości) i włozyłem wtyczke pod telewizor. Moje pytanie mi się nasuwa dlaczego obraz nie jest wystarczający dobry ? Nie spodziewałem się cudów ;) ale jest gorzej niż moim wcześniejszym telewizorem (Royallux 32', bez hd, miałem go 6 lat) obraz na tym starszym wydaję mi się lepszy? Zaczynam się martwić gdyż nie mogę sobię pograć na swojej konsolce, gdyż ostatnio zakupiłem L.A Noire :). Podłączyłem dekoder hd i obraz jest wyśmienity, marzę żeby taki był na mojej konsolce. Jak myślićie w czym jest problem? Może muszę zakupić kabel AV HD pod telewizor lub zmienić jakieś ustawienie w xboxie lub w TV. Nie mam pojęcia zbytnio o sprzętach RTV. Mam teraz kontuzje stopy i poprostu w środku dnia dopada mne nuda. Badzo proszę o wyrozumiałość, gdyż jestem nowym użytkownikiem i ogólnie ''żołtodziobem'' w tych sprawach... Pozdrawiam Serdecznie; Dragon

2. Lotnik421 Xbox One

3. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Pewnie dlatego że telewizor rozciąga ci obraz do full hd, o ile taką rozdzielczość obsługuje. Moja rada zmień rozdzielczość do 1280x720 "720p"

4. blazejp

blazejp <a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Ustaw rozdzielczość 720p
    W TV tryb gry

Trudno powiedzieć w czym problem.

5. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Tak jak wyżej ustaw rozdzielczość na 720p w ustawieniach konsoli i będzie po problemie.

Wczytywanie...

Poleć forum