1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

SAMSUNG LE37C650

Temat na forum 'Wycena ofert' rozpoczęty przez Jabar, Styczeń 16, 2015.

1. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1112
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Witam, ile jest wart taki tv :
    http://www.samsung.com/pl/support/model/LE37C650L1WXXH

Tv 3'letni, 37" - stan wizualny jak i techniczny idealny.

Ewentualnie jakby ktoś reflektował to pw, bo postanowiłem wymienić na większy

Pzdr :)

Ostatnia edycja: Styczeń 16, 2015
  2. Lotnik421 Xbox One

3. tookiest

tookiest Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Cześć, zmartwię Cię ale dostaniesz za niego dobre pare stów. Pierwsza sprawa - za 1000-1200zł kupisz już nowego 40 calowego ledowego potwora, często z netem itd. Druga sprawa - to ile jest wart a to ile za niego dostaniesz to 2 różne sprawy. Mało kto kupuje teraz używkę w starej technologii (lcd) skoro może dołożyć parę paczek i ma nowy ledowy. Jeżeli nie zależy Ci na szybkiej sprzedaży to pchnij go gdzieś na allegro za tysiaka. Jednak wątpie żebyś tyle za niego dostał.

4. zibi_07

zibi_07 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Nowy kosztował 3 lata temu ok. 1800 zł. Wiem, bo sam się nad nim zastanawiałem Ratuje go to, że to Full HD, podświetlony LED, ma możliwość podpięcia internetu (to do kolegi powyżej). Niestety gwarancja na niego wynosiła 2 lata (chyba, że wykupiłeś rozszerzoną), więc jest już po, a w razie czego takich telewizorów raczej nie opłaca się naprawiać (chyba, że poszła jakaś duperelka). Realnie max co można za niego realnie dostać to ok. 500 zł.

5. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1112
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Mhm, no ja 2300zł dałem,niedługo po premierze :p
    więc jak mam wziąć mniej jak z 900zł to wole zostawić dla córki :) bo śmiga elegancko ;)

Ostatnia edycja: Styczeń 19, 2015
  6. zibi_07

zibi_07 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    No i bardzo dobrze. Będzie miała córka prezent. Czasem po prostu takich rzeczy nie opłaca się sprzedawać.

Wczytywanie...

Poleć forum