1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

SAMSUNG Led TV 200hz 3D Xbox 360 zakłócenia.

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Metru27, Sierpień 22, 2010.

1. Metru27

Metru27 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Starachwoice
    Siemacie, kupiłem ostatnio TV, w/w w nazwie tematu jak i Xboxa 360 Elite 120gb.

Wszystko jest super, jakość koxi na maxa. Jest tylko 1 problem. Ściągnąłem demo Mafii 2, odpaliłem. Po rozmowie intro itd, gdy zaczałem już 'grać' i poruszać się, zauważyłem na ekranie takie zakłócenia. (nie mrówki na ekranie), tylko coś w stylu cięć, lini urywania obrazu. Nie wiem, może to wina kabla HDMI, jednak w Forzie, Fable i Halo wszystko jest ok. Zmiana rozdzielczości nie pomaga. Ma ktoś może jakiś pomysł, co zrobić? Czy to może za słaba konsola.. ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    skoro na innych grach jest ok tzn. ze nie jest to wina kabla hdmi
    moze to demo mafii jest nie dopracowane poczekaj na premierę gry

4. freeq_

freeq_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kędzierzyn-Koźle
    Tak, to na pewno wina demka, nie ma się czym przejmować ;)

5. SebeekS

SebeekS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Ostrowiec Świętokrzyski
    Jest to spowodowane słabą wydajnością konsoli, przez co twórcy zabrali nam v-sync'a, i przez to właśnie przy np. szybkim rozglądaniu się przelatują nam takie paski, podłącz pc i zobaczysz że obraz będzie wspaniały :p

6. darmon71

darmon71 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    takie demo jest spowodowane niedopracowaniem gry FPS do 15 klatek na sek stad ciecie dema na HD musi byc conajmniej 60 kl/s lepiej poczekac na orginalna gre dopracowana.

7. SebeekS

SebeekS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Ostrowiec Świętokrzyski
    Gry na xboxa chodzą w 30 fpsach z minimalnymi spadkami do 29.9, także nie wiem o czym ty mówisz, gry chodzące natywnie w 60 fps'ach można policzyć na palcach ...

8. Shibby

Shibby Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    A tam zawsze można włączyć pewną opcje (nie pamiętam nazwy, poprawa filmów czy jakoś tak) w tv samsunga i wtedy masz super płynność ;]
    Co do tych zakłóceń to też to zauważyłem w kilku grach, ostatnio w grze sniper, którą od razu wyłączyłem bo mnie aż odstraszyła swoim wyglądem :p

Wczytywanie...

Poleć forum