1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Samsung LT 2.01 - Dashboard, aktualizacja

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Devisso, Czerwiec 9, 2013.

1. Devisso

Devisso Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć :)
    Posiadam Xboxa Elite z napędem Samsung - przeróbka LT 2.01, dash konsoli : 16203.
    Jako początkujący w temacie przerobionych xbox'ów (przedtem tylko "oryginały"), mam kilka pytań do bardziej obeznanych w temacie.

1. Wyczytałem pod wieloma grami na Torrentach, że dash 16203 blokuje gry XGD3, a także część XGD2 przy LT2.0 - czy dotyczy to także LT2.01 ? Dodam, że na konsoli odpalam gry takie jak : Tomb Raider 2013, GTA IV, Blur, WWE 12'.

2. Konsola woła o aktualizację, czy mogę zrobić to bezpiecznie bez ryzyka zablokowania możliwości grania w gry tak jak napisałem wyżej ? Jeśli tak, to skąd mogę wziąć najnowszą aktualizację ?

3. Czy istnieje jakiś sposób, abym w bezpieczny sposób mógł pobrać na konsolę mój profil z Xbox Live ? Szkoda mi trochę 30k G, które nabijałem jeszcze za czasów jak grałem na nieprzerobionej...

4. Czy na tej aktualizacji można w miarę bezpiecznie grać na Live ?

5. Przy Samsungu LT 2.01 obojętne jest czy nagrywam gry LT2.0 czy LT3.0 ? Do tej pory wszystkie gry ściągam jako takie, które lecą od LT1.9 w górę.

Z góry serdecznie dziękuję za odpowiedzi.
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Devisso

Devisso Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czy nikt nie wie nic na ten temat ? :<

Wczytywanie...

Poleć forum