1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

samsung lt2.01 dash:13604, jak nagrywać by zagrać?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez emwu, Październik 26, 2011.

1. emwu

emwu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    od kilku dni przekopuje się przez czeluści tegoż forum i nie potrafię znaleźć odpowiedzi na (chyba) fundamentalne pytania :p
    a mianowicie:
    - flash wgrany to lt2.01
    - dash: 13604
    chce wypalić grę 'dante inferno', znajduje na forum informacje że posiadając LT+ nie muszę zmienić wave, więc nagrywam płytę w ImgBurn, wrzucam do iksa i cisza - komunikat "otwórz napęd / zamknij napęd"
    pogubiłem się troszkę już w tym, sprawdziłem na stronie abgx360 że 'dante' ma wave6 i że można by go zmienić na chyba 3, ale przecież na tym samym forum jest znalazłem także informacje że po przeróbce na LT nie trzeba już modyfikować WAVE....?!

Nie wiem czy tylko ja mam takie problemy ze zrozumieniem tematu, ale zamieszczone poradniki i tematy posiadające po 50stron nie na temat wcale nie pomagają w zrozumieniu tematu, a to z kolei prowokuje zadawanie takich pytań jak moje i inne w tym dziale, a to znowu powoduje że 'doświadczeni' użytkownicy irytują się iż 'przecież wszystko jest napisane, a WAM LENIĄ jak zwykle nie chce się czytać'...

Przepraszam za rozległy post :)

Moje pytanie brzmi: co potrzebuje by zagrać w "dante inferno"?
    Konsola to stary klocek z 2006r (reanimowany HA z powodu 3xrrod) z napędem samsung ts-h943a m28 z wgranym aktualnie "LT-sammy-v2.01.bin" i dashem:13604usb.
    Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. bandi1

bandi1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    na dzień dzisiejszy m28 ma problemy z 2.01...m25 chodzi ładnie, trzeba czekać

4. emwu

emwu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    hmmm,
    czyli wrzucić 1.6(1), albo iXtreme LT (ix-ltv1.0-sammy)?
    sam już tego nie ogarniam...

5. KamileQ

KamileQ Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wieliczka
    Wrzuc sammy lt v2.0

Sent from my X8 using Tapatalk :)

Wczytywanie...