1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Samsung ms28 LT 2.01 Nie czyta NFS RUN

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez sowa180, Grudzień 31, 2011.

1. sowa180

sowa180 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Wiedeń
    Witam, szukam już kilka godzin i nie znalazłem odpowiedzi. Mam napęd jak w temacie, używam płytek Verbatim +DL, nowy imgburn. Nagrałem 3 płytki. WRC2, Rayman originals i NFS Run. WRC2 śmiga aż miło, a dwie pozostałe są wykrywane od razu i pojawia się okładka w dashu, ale gry nie chcą wystartować. Zaraz po wciśnięciu A, pojawia się komunikat żeby przetrzeć płytę szmatką. PES2012 hula bez problemu. W konsoli oryginalnie powinien być napęd Benq, ale niestety jest padnięty(z takim była zakupiona konsola). Dodam jeszcze, że w imgburn nie ma żadnych błędów i płytka jest wypalona do 100%. Pozdrawiam.

Wczytywanie...

Poleć forum