1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Samsung ms28 - przywracanie oryginalnego FW - problem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez McAntek, Listopad 17, 2009.

1. McAntek

McAntek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kobiór
    Witam! Ostatnio przerobilem sobie naped Jungleflasherem na iXtreme 1.6. Zrobiłęm Backup itd. wszystko git , gry smigają. Ale teraz pojawia się problem, bo chce przywrócic oryginalny FW a niestety komputer się zepsuł i musiałem zrobić formata. I czy da się teraz jakoś przywrocic tego oryginalnego FW? Prosze o jaką kolwiek odp. Pozdrawiam!

2. Lotnik421 Xbox One

3. <one step ahead>

<one step ahead> Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    z południa
    Trzeba było przed formatem odpiąc dysk od komputera i podłączyć go do innego(np znajomego) i skopiować fw.Lub zrobić tak jak ja,odrazu po wyciągnięciu klucza z napędu wysłałem go na swoją pocztę @ ,tak dla pewności.

Teraz niestety masz **** pogrzebaną...Jeśli klucza nie ma już w napędzie,to nie ma możliwości go odzyskania,bo niby jak.Przykro mi bardzo

Jest jeszcze bardzo małe światełko w tunelu.Możesz spróbować jeszcze jakiegoś programu do odzysku danych z "twardziela".Skoro w Policji potrafią,to i w domu się da;-) trzeba tylko poszukać w sieci...Pamiętasz dokładną lokalizację pliku na dysku(partycja/folder).Chociaż takie programy do odzysku danych pokazują strukturę plików w totalnym nieładzie.Dla pocieszenia mogę Ci tylko dodać,że to możliwe,bo sam to kiedyś robiłem.Gdyby to nie było tak dawno,to byłbym w stanie Ci bardziej pomóc(nazwa programu wyleciała mi z głowy).Powodzenia

Google Ci pomoże

4. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    poproś kogoś z forum o oryginalny FW z samsunga ms28
    ja mam benq

5. <one step ahead>

<one step ahead> Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    z południa
    info masz na PW

6. McAntek

McAntek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kobiór
    Dobra, <one step ahead> wysłał mi oryginalny FW. Temat można zamknąć...

Wczytywanie...

Poleć forum