1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Samsung - odzyskiwanie klucza / nowy dash

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez chiooks, Czerwiec 5, 2015.

1. chiooks

chiooks Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

Posiadam starszego XBOXA 360 PHAT z flashowanym napędem Samsunga (iXtreme).
    Wszystko działało świetnie do momentu aż chciałem wgrać nowy dash i znów flashować - okazało się, iż posiałem gdzieś oryginalny klucz napędu.

Z uwagi na fakt, że nie mam już starej płyty z kompatybilnym chipsetem, planuję zakup X360 USB PRO v2.

Moje pytania:
    1/ Czy przy użyciu X360 USB PRO v2 uda mi się odczytać oryginalny klucz napędu aby zrobić upgrade dasha, ewentualnie, czy jest jakaś inna możliwość wgrania nowego dasha (wraz z flashowaniem iXtreme) bez posiadania oryginalnego klucza napędu?
    2/ Czy wymiana napędu tutaj pomoże? Jeżeli tak, to czy musi to być również Samsung? I czy proces wymiany to tylko fizyczna wymiana napędu DVD, czy muszę zrobić coś jeszcze?
    3/ Jakie mam opcje aby odzyskać klucz napędu? Co ewentualnie musiałbym dokupić?

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. chiooks

chiooks Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    BUMP.

Ewentualnie, czy jest ktoś kto mógłby mi polecić jakiś serwis konsol we Wrocławiu lub okolicach, który pomógłby mi w odzyskaniu klucza/wymianie napędu?

4. fifi88

fifi88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bielawa
    Jesli chcesz to zapraszam do bielawy 60km od wrocławia.
    Jesli klucz jest w napedzie to nie powinno byc problemu, jesli nie to trzeba go bedzie wyciagac przez rgh z plyty

Wczytywanie...

Poleć forum