Samsung spoof liteon i lt 2.01

Forest89

Użytkownik
Użytkownik
Witam, na forum jestem nowy, ale spędziłem już na czytaniu rożnych tematów wiele godzin i niestety nie są w stanie odpowiedzieć na moje pytania i pomoc mi z moim problemem. Mianowicie, mam konsole z napędem samsunga (spoof z lg) i zrobiona przerobke, problem w tym ze nie wiem jaka. Dasha mam 2.0.8955 czyli niezły staroc. Chciałbym wygrać lt 2.01 w tych krokach:
Wygranie OFW (tu problem, bo nie wiem co zrobić gdy mam spoofa)
Aktualizacja dasha jak proponowane jest na forum do 13604
Wygranie CFW(tu pytanie czy normalnego dla samsunga).

Mam nadzieje ze ktoś jest w stanie pomoc mi z moim problemem.
 

mitsurugi6

Użytkownik
Użytkownik
Niestety ze spoofowanym napędem nie odpalisz gier XGD3. Najlepszym wyjściem jest przywrócenie oryginalnego napędu i przerobienie go.
 

Forest89

Użytkownik
Użytkownik
Czyli mówisz żeby wrzucić liteona i tam bawić się w lt 3.0? Nawet nie wiem czy na tym liteon mam OFW czy CFW
 

mitsurugi6

Użytkownik
Użytkownik
Byłoby to najlepszym wyjściem, bo na oryginalnym napędzie odpalisz najnowsze kopie gier oraz nie będzie problemu z aktualizacją dasha w przyszłości
 

Forest89

Użytkownik
Użytkownik
No to pobawię się z liteon'em, a czy po upgrade do najnowszego dasha jest jakaś możliwość wykorzystania samsunga, czy najlepiej się go już pozbyć?
 

mitsurugi6

Użytkownik
Użytkownik
Zależy co rozumiesz przez słowo wykorzystanie, ponieważ z tego co wiem samsung będzie czytał gry XGD2 ale XGD3 już nie, a skoro będziesz miał oryginalny napęd w konsoli który czyta XGD3 to nie widzę sensu ale wszystko zależy od Ciebie
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Pamiętaj, że musisz wgrać FW koniecznie z kluczem ze starego napędu.
 

Forest89

Użytkownik
Użytkownik
Dobra, będę brał się za lt 3.0 na liteon, tylko powiedzcie mi czy najnowszego dasha mogę wrzucić?
Aha i jak ten liteon ma OFW, to nie muszę nic kombinować tylko wgrywać lt wg poradnika?
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Wgraj Dash'a 13604. Wystarczy wgrać LT 3.0.
OFW --> Dash 13604 --> LT 3.0
 

Do góry Bottom