1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Samsung TS-H943 MS28 jakie LT?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez zbikowski, Styczeń 30, 2013.

1. zbikowski

zbikowski Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, w konsoli siedzi Samsung TS-H943 MS28 , była zrobiona aktualizacja konsoli poprzez internet, poszło bez problemu, gry oryginalne działają ok, obecnie siedzi w niej dash: 2.0.16202.0

Jakie wgrać do niego LT? Da się 3.0? i czy robić to tym poradnikiem:
    Samsung TS-H943 MS28 - Step-By-Step Guide - Team Xecuter

Czy jakimś innym?

2. Lotnik421 Xbox One

3. AHC

AHC Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polkowice
  4. zbikowski

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięi za odpowiedź, w paczce iXtreme jak rozumiem powinienem wybrać soft o nazwie: LT-sammy-v2.01.bin dobrze myślę?

I jeszcze dla pewności 2 pytania:
    1. Gry nagrywać powinienem identycznie jak do LT3.0?
    2. Czy gdy wyjdzie nowy dash to musze wracać do oryginalnego softu i dopiero aktualizacja a potem od nowa LT, czy też mogę tak jak przy LT3.0 od razu ściągać ją z internetu lub pendriva beż żadnych dodatkowych czynności?

5. Baloon 360

Baloon 360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Obraz gry przygotowujesz tak jak dla LT3 i wszystkie gry działają nagrane ihasem co do aktualizacji to normalnie podpalasz konsole do neta i pobierasz nowa aktualizacje grac tez możesz przez xboxlive .

6. zbikowski

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Niestety zawiesiłem się na wejściu w vendor mode.. klikam deviceID no i niestety nic się nie dzieje, status cały czas 0x51..

wg http://xboxforum.pl/lt-205/samsung-ts-h943-ms28-126144/index2.html próbowałem tackę wsuniętą do połowy, i bez rezultatu, nagrana płytka activate.iso na DVD i wsadzona do napędu też nie pomaga.. po kliknięciu guzika nie dzieje się dalej nic.

Zostało mi juz chyba tylko probe, i właśnie jak to poprawnie wykonać? tak jak w liteonie że igła do kabelka masy i nią celowac w punkcik czy inaczej?

edit: spróbowałem ponownie wg http://team-xecuter.com/forums/showthread.php?t=61440 i jak się okazało trzeba było jeszcze kliknąć "sammy unlock" na samym początku, reszta juz poszła bez kłopotu :)

Oczywiście Działa :D

Wczytywanie...

Poleć forum