1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Samsung U800

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Huciap, Październik 24, 2010.

1. Huciap

Huciap Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    W związku z tym że nie mogę założyć tematu z dziale Sprzedam bo jestem Początkującym użytkownikiem więc zakładam tutaj.

Witam mam do sprzedania telefon Samsung U800. Telefon był kupiony w Play ale simlocka nie ma.W telefonie wszystko działa. Jeśli chodzi o stan wizualny to telefon nosi ślady użytkowania i nie posiada zawleczki która przykrywało się wejście do ładowarki. Do telefonu daje słuchawki,ładowarkę,pudełko,kabel usb i oczywiście telefon posiada papiery ale gwarancja się chyba już skończyła. Jeśli ktoś jest zainteresowany to pośle fotki na PW. Cena jaka mnie interesuje to min 140 zł. Kontakt wyłącznie przez PW. A i jeśli ktoś by się zdecydował to oczywiście transakcja przez Allegro.

2. Lotnik421 Xbox One

3. fake4r

fake4r Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    pl
    Tutaj też nie możesz niby ;]

Wczytywanie...

Poleć forum