1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Samsung widziany na komputerze jako liteon

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Krzyzac, Lipiec 17, 2009.

1. Krzyzac

Krzyzac Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Posiadam nietypowy problem. Mam napęd samsunga, jednak przy próbie sflashowania go, dosflash odnajduje napęd DG-16D2S czyli liteon. Jestem pewien, że to samsung, bo go rozkręcałem (napęd). W jaki sposób go sflashować? Nie mogę nawet wyciągnąć klucza przez toolboxa. Co powinienem zrobić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. novak512

novak512 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Iława/Gdańsk
    Pierwsze co przychodzi mi na myśl to to, że napęd samsung był podmieniony liteonem (spoof). Nie przejmuj się, mojego samsunga też tak rozpoznaje podczas gdy oryginalny konsolowy liteon leży spokojnie w szafce. :p

Do wyciągania klucza i flasha polecam tylko i wyłącznie dosflash. Zczytujesz fw za jego pomocą, a potem przed Jungle Flashera dostaniesz gotowy klucz. Krok po kroku:
    YouTube - Videotutorial - Flashowanie napędu Samsung (-=DEXTER=-)
    Enjoy! :D

4. Brabus535

Brabus535 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Tak jak kolega wyżej napisał masz po prostu wymieniony napęd z liteona na samsunga.Procedura odczytu klucza taka sama jak w samsungo mimo tego że komp wykrywa go jako liteona.

Wczytywanie...

Poleć forum