SAMSUNGA nie da sie zrobic na LT+ ?? czy zostalem oszukany w sklepie z wymiana napedu

Floyd

Użytkownik
Użytkownik
ale nie zapomnijcie, że nie każdemu na samsungu albo hitachi te gry idą. Dużo ludzi pisało, że na ich konsolach gry nie szły a mają właśnie samsung lub Hitachi. I u kolegi mogło być to samo.
Pisali, ale czy to nie tyczyło się Spoofowanych czytników?
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
18.10.2008
to ja juz sam nie wiem.. po wgraniu LT na samsungu NFS nie odpalal, a po przekladce na benqu ten sam NFS odrazu odpalil...
to zle zrozumiales wszystko :p

Gry ci nie dzialaly bo w twojej konsoli fabrycznie byl wlozony naped liteon v1, a kolesie co ci przerabiali konsole wymienili go na samsunga bo wtedy pewnie liteon byl jeszcze nieprzerabialny.

Teraz Lwlozyli ci liteona a nie benq, bo inaczj gry by i tak nie dzialaly.
 

deffc0n

Użytkownik
Użytkownik
Jesli samsung byl oryginalnie od poczatku to spokojnie odpalisz NFS i inne new jesli jedak byl spoof z litaka to nie pojdzie tylko wymiana napedu pozostaje.
 

Maniuś

Świeżak
Świeżak
Witam ja mam podobny problem. Mianowicie miałem na początku napęd LiteOn ale tak jak kolega wyżej pisał on był nieprzerabialny i został włożony SAMSUNG ixtereme 1.51
Zawiozłem do kolesia który się tym zajmuje i powiedział że nie da się zrobić LT+ na samsungu i ****... Dalej mam nie przerobioną konsolę i nie wiem co mam zrobić chyba wyjścia nie ma i trzeba zmieniać napęd. Jedyny wyjątek jest taki że Fable 3 działa na moim klocku. Nfs chciał zainstalować aktualizację ale ona nie poszła do końca, wyskoczył błąd ale wygląd się zmienił i po wypaleniu Fable normalnie poszło... Wracając do przeróbki może ktoś się orientuje, a może zna kogoś godnego polecenia z Białegostoku??
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
niestety musisz najpierw wymienic naped na liteona, inaczej nowe gry dzialac nie beda.
 

labi90

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja znowu na początku miałem Hitachi ale go wymieniłem na Samsunga, mam chyba ixtreme 1.4 czy tam 1.41 zawsze używałem Active ISO i wszystko było gitarka. Dzisiaj wypaliłem Assasina wg tej instrukcji KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ wszystko cacy wg abgx'a 1.0.5, zrobiłem update dasha, grę widzi ale jak chcę ją odpalić wywala komunikat ze nie może odtworzyć ;( Nie wiem za bardzo co robić, czy fleszować , czy czekać na nowy firmware
 

Do góry Bottom