1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sandboks nowej generacji? Gracz wytyka błędy Watch_Dogs

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Maj 28, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Światowa premiera jednej z najbardziej oczekiwanych produkcji 2014 roku odbyła się wczorajszego dnia, jednak dla wielu Watch Dogs to odrobinę przereklamowany tytuł. Gafy, bugi i błędy występują w wielu miejscach i z tego powodu jeden z YouTuberów postanowił nagrać specjalny materiał, który naprawdę warto zobaczyć.

Według kampanii marketingowej Watch Dogs miał być pierwszym, wielkim i wyjątkowym sandboksem nowej generacji. Jednak w ostatecznym rozrachunku produkcja w wielu miejscach ma problemy, które zostały w ciekawy sposób zaprezentowane na poniższym materiale wideo.

Jasne, że każda produkcja z tego gatunku ma podobne problemy, ale to wideo potwierdza jak trudno stworzyć grę z wielkim, otwartym i tętniącym życiem światem.

Watch Dogs to naprawdę dobra gra, ale pamiętajcie, że nawet tym największym pozycjom zdarzają się liczne niedociągnięcia.

Dodatkowo wspomnę, że w naszej galerii znajdziecie ponad 50 zdjęć z produkcji Ubisoft Montreal z wersji na PlayStation 4!

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Za te błędy UBI powinno mu dać grę za free i zabrać się za korekcje tego bo aż widząc to odechciewa się grac .

1 osoba to lubi.
  4. Emca

Emca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Zgadzam się z pierwszym komentarzem na yt, większość szukana na siłę co nie zmienia faktu, ze gra jest słaba.

5. DJ.Bart

DJ.Bart Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew
    Potwierdzam bo grałem wczoraj i jest jak na filmie, zero fizyki i masa bugów i gliczów Ubisoft przeginają pałę twierdząc że to będzie gra roku, dziś nie grałem bo mi się odechciało i jak ta gra będzie grą roku to już nigdy nie kupie gry od Ubisoft'u.

1 osoba to lubi.
  6. KULA

KULA V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    Chciałem zamówić preorder ale po tym co widziałem stwierdziłem że poczekam do premiery i na pierwsze recenzje, nie wytrzymałem i dzień przed zassałem pirata pograłem 30-40 minut i paczka poszła do kosza ta gra to totalny syf.... rano ocena na metacritic 4.8 teraz widzę że wskoczyły na 6.0 ale ktoś lewe opinie wystawia pewnie Ubi hehe

1 osoba to lubi.
  7. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Ubisoft przesadza? Powiedz to recenzentom, którzy wystawiają grze ocenę 8/10 lub 9/10 o_O

8. DJ.Bart

DJ.Bart Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew
    Chodzi o to co mówili przed premierą teraz wiadomo że kłamali bo wiadomo jak jest, a recenzentom za tak wysokie oceny to bym ich z utylizował, choć by za to że udowadniają że posypały się dolce.

1 osoba to lubi.
  9. blueup

blueup Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Aachen
    Gram na x1 i szczeze gierka calkiem szmpatyczna , cos nowego cos swierzego , jedyne co kluje w oko to brak polotu jesli chodzi o grafike nie odczuwam zeby to byla gra na nowa generacje , ale pozatym nie mam zamiaru czepiac sie gry , napewno nie bede jej porownywac do GTA jak wiekszosc bo to nie ma sensu to dwie rozne gry , tyle w temacie.

10. zawiejos

zawiejos Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Czytając ten cały shitstorm na WD mam wrażenie, że gram w inną grę. Zacząłem wczoraj po 20 i straciłem poczucie czasu. Gra spełnia moje oczekiwania, czyli jest grą o hakowaniu i ingerencji w prywatność ludzi a ten element gry jest zrobiony bardzo dobrze. Grafika **** nie urywa, ale jest na czym oko zawiesić. Gra działa płynnie i nie mam spowolnień, ogrywam tytuł na X1. Opinie są tak bardzo skrajne, że zastanawiam się, czy mogą być aż takie różnice w wersjach na stare i nowe konsole?

1 osoba to lubi.
  11. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    osobiscie gram na ps4 i grafika jest taka jak na wysokich ustawieniach w PC ,gra ladnie plynnie chodzi, fabuła takze wciaga jak zaczalem grac to zlecialo mi 4 godziny :D mi sie osobiscie GRA Podoba

1 osoba to lubi.
  12. Shadow1980

Shadow1980 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Oświęcim
    Zgadzam się z przedmówcami również podoba mi się gra nawet bardzo.Grafika naprawdę na wysokim poziomie nie tnie nie doczytuje tekstur..do tego masę zadań pobocznych fajnie połączony multi z singlem i całkiem niezła fabuła.A na te hejterskie recenzje to już patrze rozbawiony jak przy dobrej komedii:)

13. Pls

Pls Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Strasznie dziwi mnie ten hejt na Watch Dogs:D Wcześniej sam byłem nastawiony anty do tej gry, ale później po obejrzeniu różnych materiałów z powrotem mnie zaciekawiła. Teraz jestem w ***** i nie wiem czy kupować czy nie. Opinie recenzentów strasznie różnią się od opinii graczy. Nie ma szans aby wszyscy recenzenci zostali przekupieni. Skąd więc takie różnice w ocenie? Do tego gra podobno sprzedaje się fantastycznie.

14. barteczek126

barteczek126 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ja gram na x360 i grafika troche przysłaba ale ujdzie, a gra tj fabula misje poboczne hackowanie i te sprawy bardzo na plus, przejmowanie dzielnic zeby hackowac przechodniow bardzo zblizone do Assassin's Creed Brotherhood ;)

15. bysiiuu

bysiiuu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    I bardzo dobrze, że pokazał im wszystkie błędy. Niektórzy z was to nawet marudzą, że on im te błędy wytknął. Ja chcę grę godną nowej generacji a nie niedokończonego produktu. Jeżeli niektórym pasuje taka gra, to życzę im powodzonka :)

1 osoba to lubi.
  16. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Przypuszczam, że większość krytyki pochodzi od graczy ze starej generacji.
    Gra faktycznie ma błędy, ale zostaną wyeliminowane w nadchodzących łatkach. Czytając opinie u nas na forum, zastanawiałem się czy gram w tą samą grę, ponieważ takiej fali krytyki dawno nie widziałem na oczy.
    Mnie gra strasznie wciągnęła oraz fabuła mi się podoba...

2 użytkowników lubi ten post.
  17. CiasteczkowyPotwor

CiasteczkowyPotwor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Mnie troszkę boli to, że samochód jest niczym czołg i niszczy wszystko co popadnie (chodzi mi o elementy chodnika, czy nawet ogrodzenia) nie wymagając przy tym siły.

1 osoba to lubi.
  18. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    no jedyne co mnie drazni to wlasnie model zniszczen samochodow nie postarali sie :D w tej kwestii

19. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1665
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Haha nie ma co.. Ktoś wyprzedził tv gry z episodem LICZĘ NA GLITCHE :D

Wczytywanie...

Poleć forum