1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sasio

Temat na forum 'Przywitaj się' rozpoczęty przez sasio, Kwiecień 24, 2015.

1. sasio

sasio Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecinek
    Cześć !
    Jestem Mateusz i pochodzę ze Szczecinka - także witam Zachodniopomorskich graczy jak i wszystkich użytkowników tego forum.

Od dawna uwielbiam gry, jednak zawsze stawiałem znaczek > między PC a konsolą i zawsze, ale to zawsze wybierałem laptopa do gier.

Pomimo ewidentnych dowodów nad wyższość konsoli, musiałem wybierać PC... bo za niego płacili rodzice, a wiadomo jak rodzice podchodzą do tematyki konsoli do gier dla ucznia.
    Druga sprawa że screeny z gry na PC zawsze wyglądały ładniej niż na konsolach, jednak sprzęt który miałem w laptopie, nawet pomimo zapewnień nie zbliżył się do połowy wyglądu ujrzanego na screenach, a jak wiemy konsola odpali zawsze wszystko na maks detalach, bo pod nią gra jest robiona.

Dopiero teraz gdy przeprowadzam się do własnego M, udało mi się, przy zakupie sprzętu zakupić konsolę do gier.
    Wybrałem konsolę XBOX 360 wraz z dyskiem 500GB i Kinect.
    W zestawie także były gry : Forza Horizon, Kinect Sport, Kinect Adventure oraz miesiąc usługi Gold.
    Zestaw w sklepie kosztował 1249 zł.

Na dzień dobry dokupiłem : GTA IV, NFS Run, BF BC2 oraz CoD BO, a teraz moim nowym hobby jest licytowanie gier na Allegro.

Mój gametag : Sasi0 (na końcu jest zero), zapraszam do dodawania znajomych przez konsolę.

Witam i pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3212
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    1249zł??
    Wiesz że za to byś miał nextgena ;)

4. mikokuba1

mikokuba1 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    92
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    @up wiesz mógł kupić dawno ;)

5. sasio

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecinek
    Kupiłem jakieś dwa tygodnie temu.
    Myślałem nad XO jednak szczerze w grę wchodził zakup tylko w sklepie stacjonarnym, a tutaj XO stoją po ok. 1500-1700.
    Po drugie nie zamierzam przerabiać konsoli, a gry na 360 - te używane są dużo tańsze.
    Po kolejne z XO może być tak jak z PS4, póki co fajnie ale PS3 i tak nie przyćmi, tak jak podejrzewam że XO nie przyćmi 360.

Ostatnia edycja: Kwiecień 24, 2015
  6. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1862
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    @up większość myśli, że lepiej kupić nextgena (używanego) za taką kasę, tylko każdy z nich zapomina o cenach gier :) Nie każdego na to stać żeby wywalać po 200 zł lub ponad za grę skoro na starszą konsolę za taką kwotę można kupić z 3-4 używki starszych gier, albo dwie nowsze :)

7. sasio

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecinek
    Szczerze kolejny powód był taki, że z moją drugą połówką kupiliśmy mieszkanie, na które poszło duużo pieniędzy.
    Aktualnie zakupiliśmy sprzęt i okazało się że sprzęt wybrany wyjdzie nas ok 6 tysięcy, a uzbierane jest ponad 7, to wykorzystując sytuację dobrałem w sklepie komplet X360 za te właśnie 1249zł, choć i tak wszędzie taki zestaw kosztuje 1399 złotych.
    Cena gierek to druga sprawa, dzień po zakupie miałem już zakupione 4 gry za 100 zł.

Kolejna sprawa że miałem kupić 360 + 4GB za niecałe 699 zł, oczywiście nowe, jednak moja połówka stwierdziła że musi być Kinect ( i tak nie będzie w to grać ale być musi)

8. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1862
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ja za wersję 4gb + kinect + 2 gry dałam 850 (nówka) ;)

9. sasio

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecinek
    Tak myślałem aby Kinecta dokupić osobno, bo właściciel sklepu twierdził że sprzedawał nowego Kinecta w sklepie za 199 zł, gdzie na Allegro chodzą w przedziale 400 zł.
    Oferował mi X360 SE + 500GB + 2 gry za 849 zł.
    Te 400 zł dopłaciłem właśnie do Kinecta, i dwóch gierek.

P.S Wygrałem PES 2013 za 1zł na allegro :)

Poleć forum