1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

SATA i Dummy.bin - dwa pytania

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez matiuss, Grudzień 27, 2011.

1. matiuss

matiuss Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak, jak wspomniałem w temacie, mam dwa pytania dotyczące przeróbki konsoli.

Pierwsze, to: w komputerze, napęd mam połączony kablem SATA z płytą główną. Dokładnie, to na płycie jest napisane SATA II. Czy tym kablem bez problemu połączę napęd Xboxa z płytą komputera? Bo bez sensu jest otwierać Xboxa, jeśli nic bym nie zdziałał. Chodzi mi zasadniczo o to, czy są różne rodzaje kabli SATA i czy mogę sprawdzić, jaki mam i ewentualnie przekazać na forum taką wiadomość żeby można było odpowiedzieć oraz proszę o napisanie, jaki kabel (rodzaj, czyli numer, czy coś, czym mógłbym posłużyć się w sklepie) jest potrzebny do połączenia napędu Xboxa z płytą (że SATA, to wiem).

Drugie: mam przeróbkę chyba LT 1.9. Wiem, że przy przerabianiu miałem instalowany nowy Dashboard i mi się usunął LT w ogóle, czyli miałem oryginalny FW, a potem zainstalowany został LT. Od kolesia, który przerabiał dostałem na maila plik Dummy.bin. Czy mogę się posłużyć tym plikiem i nie będzie potrzebne żadne probe/xecutor, czy cokolwiek innego? Jak otwieram ten plik Jungleflasherem, to napisane jest, że mam Liteona 0251, chociaż tak naprawdę mam 7450. Czy może koleś mi wysłał zły plik dummy? Czy ten plik jest wystarczający do przeróbki?

Korzystam z poradnika: http://xboxforum.pl/firmware-napedo...-liteon-ixtreme-1-91-jungleflasher-98709.html

Jest tam mowa o "kluczu napędu". Czy tym kluczem jest właśnie owy dummy.bin?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Darek24

Darek24 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Tak dummy.bin to klucz z napędu

4. matiuss

matiuss Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki, ale następnych odpowiadających (jeśli będą) proszę o odpowiedź na wszystkie pytania, bo Darek najwidoczniej przeczytał tylko ostatnie 2 zdania mojego posta.

Wczytywanie...

Poleć forum